Sokół feat. Pono

29.07.2023

Red Stage

„W Aucie”, „Uderz w puchara”, czy „Poczekalnia dusz” to tylko kilka z kawałków, które znalazły się na legendarnych albumach Sokół feat. Pono. Już w ostatni weekend lipca, z okazji 15-lecia wydania swoich wspólnych projektów „Teraz pieniądz w cenie” i „Ty przecież wiesz co”, raperzy zagrają na największej hip-hopowej scenie w Polsce w Kołobrzegu i zabiorą fanów w wielką podróż w czasie.

SKŁAD OWIANY LEGENDĄ

TPWC to litery, które są owiane legendą wśród fanów polskiego rapu. Skład założony przez Sokoła i Pono, który stanowił podwaliny Zip Składu powstał w 1996 roku, ale dopiero w roku 2007 usłyszeliśmy pełny album w składzie Sokół feat. Pono. To właśnie wtedy ukazał się „Teraz pieniądz w cenie”, a wraz z nim królujący na muzycznych listach i imprezach singiel „W Aucie”, który pozwolił raperom zdobyć uznanie fanów muzyki sięgające daleko poza ramy hip-hopu.

PRZEBOJOWA PODRÓŻ W CZASIE

Teraz po 15 latach od wydania legendarnych, platynowych albumów artyści ponownie wyjdą razem na scenę, by zagrać dosłownie kilka ekskluzywnych koncertów. Tak spektakularnego powrotu nie mogło zabraknąć na największej scenie tego lata w Kołobrzegu. Po zeszłorocznym solowym występie Sokoła na Sun Festival, w tym roku organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i na spektakularnej, wypełnionej światowej klasy techniką scenie zafundować fanom przekrój największych hitów z płyty Sokół feat. Pono. Single z obchodzącego jubileusz albumu to oczywiście nie wszystko! W czasie występu usłyszymy też przeboje z innych projektów, a tych obaj raperzy mają mnóstwo.

Przewiń do góry