PRO8L3M

30.07.2023

Red Stage

PRO8L3M świętuje 10-lecie i z tej okazji zapowiedział nowy projekt. Teraz dowiedzieliśmy się, że zapowiedź materiału z nadchodzącego albumu będzie można usłyszeć na żywo tylko raz i to z największej w Polsce festiwalowej sceny na Sun Festival. To nie wszystko! Artyści nakręcą też w Kołobrzegu teledysk, który będzie promował nowy album.

JEDYNY TAKI KONCERT

Jubileuszowy projekt PROXL3M już od pierwszego trailera podgrzał apetyty fanów. Single z nadchodzącego projektu usłyszymy niebawem, a teraz duet ogłosił, że swój jedyny przedpremierowy koncert  w Polsce, który niemal rocznej przerwie zagrają na Sun Festival. Wiemy, że to jedyna okazja, by usłyszeć na żywo single z nadchodzącego materiału przed jego premierą, której data jeszcze nie została zdradzona. Jeśli dodamy do tego fakt, że grupa znana z fenomenalnej oprawy swoich występów na żywo odsłoni pierwsze karty na największej i najbardziej spektakularnej scenie w Polsce, a w czasie występu zostanie nakręcony teledysk, możemy być pewni, że fanów czeka prawdziwa muzyczno-wizualna uczta.

DEKADA W WIELKIM STYLU

Już od debiutanckiego mixtape „Art Brut”, który do dzisiaj jest klasykiem dla wielu fanów polskie rapu PRO8L3M wyznacza trendy i jak widzimy w trailerze nadchodzącego projektu prowadzi „Opowieść o sobie”. Unikatowy storytelling Oskara i nowoczesna produkcja Steeza to mieszanka, która od pierwszego, wspomnianego projektu po ostatni „Fight Club” jest na językach osób, którzy śledzą polską i to nie tylko hip-hopową scenę muzyczną. Teraz po milionach odsłon i kilku platynowych płytach duet zamknie dekadę opowieścią, której jeden z kluczowych rozdziałów będzie miał miejsce 30. lipca w Kołobrzegu.

Przewiń do góry