DOJAZD

Sun Festival w 2022 roku odbędzie się na terenie lotniska na Podczelu. Podczele jest dzielnicą Kołobrzegu, leży nad samym morzem, około 8 km na wschód od centrum Kołobrzegu, 37 km od Koszalina.

Busy:

Dojazd nie będzie problemem. Zmotoryzowani dojadą na festiwal wyremontowaną drogą od strony Bagicza. Na miejscu będą dostępne parkingi. Dla tych, którzy wolą komunikację zbiorową zostanie przygotowana komunikacja busami, które będą dowoziły uczestników imprezy z Kołobrzegu i okolic.

Sprawdź rozkład busów na festiwal.

Samochód:

Jeśli na Sun Festival wybierasz się samochodem, najłatwiej dojechać do Kołobrzegu drogą krajową nr 11, która prowadzi z Bytomia do Kołobrzegu (przez Poznań). Kierowcy mogą również wybierać alternatywne drogi, takie jak droga krajowa numer 6 (Szczecin-Gdańsk) lub droga wojewódzka nr 163 w północnej części Polski w zachodniopomorskim, która łączy Wałcz z Kołobrzegiem.

Pociąg:

Dla wszystkich wybierających się na Sun Festival pociągiem zalecamy wybierać przejazdy kolejowe liniami PKP Intercity S.A.. Do Kołobrzegu można dojechać bezpośrednio m.in z takich miast jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań czy Wrocław.

Wspólne przejazdy:

Polecamy również skorzystać z oferty BlaBlaCar, gdzie każdego dnia zamieszczane są ogłoszenia przejazdowe do Kołobrzegu z każdej części Polski. Więcej informacji: www.blablacar.pl.

Samolotem:

Najbliższe lotnisko od Kołobrzegu znajduje się w odległości 90 km w Goleniowie (Solidarność Szczecin-Goleniów, Glewice 1a, 72-100 Goleniów, Polska). To mniej niż godzina jazdy samochodem. Z lotniska do Kołobrzegu kursują autobusy. W pobliżu Kołobrzegu znajdują się 2 lotniska:
Lecha Wałęsy w Gdańsku (230 km, ul. Juliusza Slowackiego 200, 80-298 Gdańsk, Polska) Lotnisko im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy (240 km, Paderewskiego 1, 86-005 Biale Blota, Polska)
Z obu lotnisk można dojechać autobusem do Kołobrzegu lub taksówką lub Uber (Gdańsk) do głównego dworca kolejowego i dojechać bezpośrednio do Kołobrzegu pociągiem)

Przewiń do góry