SUN FESTIVAL

Słońce

Sun Festival to najgorętszy muzyczny festiwal w samym środku lata, który odbywa się w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu w legendarnym dla fanów muzyki Nadmorskim Parku Kultury. Sun Festival to najwięksi polscy i zagraniczni artyści, sceny i technika na światowym poziomie i atmosfera, którą pokochało dziesiątki tysięcy osób.

Przed nami trzecia edycja festiwalu, który w zaledwie dwa lata zaznaczył swoje miejsce na imprezowej mapie Polski. W czasie dwóch pierwszych edycji zobaczyliśmy na scenie największe postacie polskiej sceny hip-hopowej oraz zagraniczne gwiazdy, które podkreślają skalę wydarzenia.

Teraz organizatorzy idą o nie jeden, a wręcz kilka kroków dalej. W jednym z najpopularniejszych polskich wakacyjnych kurortów zobaczymy na żywo przedstawicieli wielu gatunków muzycznych, których połączy jedno – wielkie show na trzech spektakularnych scenach.

Wiemy, że największe postacie polskiej sceny  muzycznej zasługują na show na światowym poziomie. To dlatego organizatorzy po raz kolejny zapowiadają, że podniosą poprzeczkę i w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu zobaczymy potężne, wypełnione obrazem, światłami i olbrzymimi ekranami sceny, których nie powstydziłby się żaden z największych, światowych festiwali.

Doświadczenie związane z organizacją Sunrise Festival i jego dwudziestoletnią historią to najlepszy dowód na to, czego możemy spodziewać się w ostatni weekend w Kołobrzegu i śmiało możemy powiedzieć, że takie rozwiązania i technologie w Polsce możemy oglądać tylko w tym miejscu.

Ostatni weekend lipca nie jest datą przypadkową. To właśnie środek lata jest czasem idealnym, by wybrać się nad polskie morze, by w jednym z jego najważniejszy kurortów – Kołobrzegu spędzić trzy dni wypełnione najlepszymi koncertami. Tylko tutaj pola namiotowe umiejscowione są 50 metrów od plaży, a namioty w opcjach premium pozwalają na świętowanie festiwalu w naprawdę królewskim stylu.

Jeśli do tego dodamy atrakcje na festiwalowym miasteczku Sun City, różnorodną gastronomię, street art, taniec, rozmaite stoiska partnerów, czy strefę gamingową, mamy gwarancję, że nie wyjeżdżając z Polski, możemy przeżyć najgorętszy weekend tegorocznych wakacji.

Przewiń do góry