Sobel

30.07.2023

Red Stage

Diamentowa „Pułapka na motyle”, hitowy singiel „Piękni Ludzie” i kilka miesięcy solowej ciszy. Teraz Sobel powraca na wielką, festiwalową scenę, a jego największe przeboje usłyszymy w ostatni weekend lipca na Sun Festival w Kołobrzegu na pierwszym z dwóch ekskluzywnych koncertów tego lata.

TRAFIAĆ DO LUDZI

O tym, że Sobel pracuje nad nowym albumem artysta wspomina już od jakiegoś czasu. Bajkowy trailer, potem pierwszy singiel, a następnie długi czas spędzony w studio podsycał apetyty fanów, którzy próbowali rozwiązać zagadkę, kiedy otrzymamy następcę diamentowej „Pułapki na motyle”. Atmosferę podgrzał jeden z najlepszych singli tego roku, czyli „Uzi” Białasa, gdzie co prawda Sobel jest gościem, ale zdaniem wielu utwór jest bardziej jego głośnym powrotem.

ARTYSTA WYJĄTKOWY

Jego występ na pierwszej edycji Sun Festivalu to jedno z najciekawszych wizualnie wydarzeń imprezy. Teraz, po przerwie, Sobel wraca do Kołobrzegu, by zaprezentować kolejny rozdział wyjątkowej, pisanej na swój sposób opowieści, w czasie której raper i wokalista zaprezentuje hity, które uwielbiają fani muzyki w całej Polsce. 30. lipca do dzień, kiedy Sobel po raz pierwszy w tym roku powróci na scenę i dzień, w którym pokaże swoje wszystkie, najlepsze artystyczne oblicza. W czasie wakacji zobaczymy go na żywo tylko na dwóch wydarzeniach, a pierwszym z nich będzie właśnie Sun Festival.

Przewiń do góry