GZUZ z pierwszym koncertem w Polsce!

Jedna z największych gwiazd niemieckiej sceny hip-hopowej zagra swój pierwszy koncert w Polsce! GZUZ, lider legendarnego 187 Strassenbande wystąpi 28 lipca na Sun Festival w Kołobrzegu, gdzie zagra premierowo materiał z nadchodzącego solowego albumu!

GZUZ po raz pierwszy w Polsce

GZUZ to raper, którego muzyka w Polsce jest bardzo popularna, a fani długo czekali na jego pierwszy koncert w Polsce. Mocne, bezkompromisowe brzmienie lidera 187 Strassenbande jest bardzo często inspiracją dla wielu polskich raperów, a jego przeboje regularnie trafiają na playlisty djów w całej Polsce oraz oczywiście w Europie. Teraz zobaczymy GZUZa w Polsce po raz pierwszy na Sun Festival w Kołobrzegu, gdzie promować będzie zapowiedziany na czerwiec album „Frietag der 13.”

ZE SZCZYTÓW PRZEBOJÓW W EUROPIE

Poczynania GZUZa w Niemczech można śmiało nazwać fenomenem. Każdy jego singiel staje się przebojem, a na Instagramie rapera śledzi ponad 2,6 miliona osób. Dwa tygodnie temu swoją premierę miał „G-Wagon”, który zapowiada zaplanowany na 14 czerwca solowy album. Raper słynie ze świetnych, pełnych energii utworów i teledysków, a także… z problemów z prawem, które zakończyły się m.in. zakazem wstępu na teren Stanów Zjednoczonych. To jednak nie przeszkodzi mu, by pojawić się pierwszy raz w Polsce i rozgrzać publiczność na Sun Festival w Kołobrzegu. Raper zagra na głównej scenie w niedzielę 28 lipca, czyli trzeciego dnia festiwalu.

SUN FESTIVAL Z PLEJADĄ GWIAZD!

Wcześniej organizatorzy ogłosili, że zagranicznymi headlinerami zostali French Montana, G-Eazy i Swae Lee, a wśród polskich artystów, którzy wystąpią w Kołobrzegu znaleźli się m.in. Taco Hemingway, Otsochodzi, Oki, Szpaku, Young Igi, Bambi, Waima czy Pro8L3m, czyli największe postacie polskiej sceny rapowej ostatnich lat i autorzy najgorętszych singli ostatnich miesięcy. W tym roku organizatorzy postawili na połączenie artystów, którzy w czasie dwóch poprzednich edycji zagrali świetne koncerty z nowymi twarzami, który w Kołobrzegu jeszcze nie widzieliśmy. To wszystko, by dać fanom zestawienie, które zapamiętają na lata.

TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na wydarzenie. W sprzedaży znajdziemy bilety jedno, dwu i trzydniowe, a także bilety VIP, rodzinne i pakiety premium. Wszystkie bilety umożliwiają nie tylko wstęp na koncerty, ale też udział we wszystkich atrakcjach, których na terenie festiwalu w tym roku zobaczymy rekordową ilość. Tegoroczny Sun Festival będzie wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, kultury i sportu. To wszystko, by zaoferować uczestnikom wszystko, co najlepsze w czasie wakacji nad morzem.

Bilety i karnety na Sun Festival 2024 dostępne są w sprzedaży stronie https://bilety.sunfestival.pl/

NAJGORĘTSZY FESTIWAL W IDEALNYM MIEJSCU

Kołobrzeg to nie tylko idealne miejsce, by przeżyć wyjątkowe koncerty na trzech wypełnionych techniką na światowym poziomie scenach. To także idealne miejsce, by spędzić czas w samym środku wakacji. Wszystko rozpocznie się już w czwartek 25 lipca. To właśnie wtedy otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa (teraz w nowej odsłonie) i strefa chilloutu, pojawi się też wiele nowych atrakcji, o której więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Na terenie Sun City uczestniczy imprezy bawić się będą aż do poniedziałku do wieczora. To sprawia, że Sun Festival to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być i spędzić kilka dni nad Bałtykiem w rytmie najlepszej muzyki.

Sun Festival 2024 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 26-28 lipca 2024

Aktualny line-up na: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry