Mata zagra koncert na Sun Festival! Ogłoszono szczegóły wyjątkowego wydarzenia

Mata przyzwyczaił fanów do tego, że gra mało koncertów, jednak jeżeli już dochodzi do występu, to jest to coś specjalnego. Tak jest i tym razem, bo ogłoszono występ Młodego Matczaka na jednym z największych festiwali tego lata. Mata pojawi się 30 lipca 2022, na Sun Festivalu w Kołobrzegu!!

Koncerty Maty nie zdarzają się często, a niektóre jak ten ostatni w w Warszawie nie są nawet zapowiadana. Jednak wszystkie jakie są organizowane i na jakich pojawia się raper, to zawsze wyjątkowe wydarzenia. W tym roku, w line-upach letnich festiwali próżno szukać pseudonimu Matczaka, jednak ujawniono, że oprócz macierzystego, SBM Festivalu, artysta pojawi się na największym hip-hopowym festiwalu w Polsce!

Organizatorzy ogłosili rapera jako kolejnego z headlinerów, a warto zaznaczyć, że już znana część listy artystów, których zobaczymy na trzech scenach festiwalu jest wypełniona po brzegi bardzo konkretnymi nazwiskami.

W skład line-upu wchodzą między innymi: The Game, Skepta, Sobel, Sokół, Tede, Pezet, Kizo, Malik Montana, OIO, Taco Hemingway, czy PR08L3M. W ostatnim czasie organizatorzy ogłosili również koncerty Pawbeats Orchestra, Bonsona, Wac Toja i Dwa Sławy.

Lista cały czas się powiększa i miano 'największego festiwalu hip-hopowego’ w Polsce, absolutnie nie jest na wyrost. Widać, że organizatorzy zadbali o to, by podczas trzech dni imprezy, w Kołobrzegu pojawiła się absolutna czołówka polskiej sceny hip-hopowej. Co będzie dalej? Warto śledzić social-media Sun Festivalu, ponieważ to nie koniec niespodzianek.

Sun Festival 2022 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe i wejściówki na jeden dzień, również dostępne w opcji z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry