Nocleg

W naszej ofercie noclegowej znajdziecie 3 rodzaje pola namiotowego!

Pakiet z polem namiotowym STANDARD- w tym wariancie macie zapewnione sanitariaty, miejsce gdzie naładujecie telefony, 3-dniowy karnet na festiwal oraz miejsce na polu namiotowym.
Przy polu namiotowym STANDARD nie zapewniamy wam namiotu.

Pakiet z polem namiotowym PREMIUM- ten wariant zapewnia wam 3-dniowy karnet na festiwal, namiot PREMIUM TIPI z podłączeniem prądu, pełne wyposażenie (łóżka, pościele, stoliki i lampki)

Pakiet z polem namiotowym VIP-  w jego cenie zawiera się 3-dniowy karnet VIP na festiwal, namiot VIP turek z podłączeniem prądu, pełne wyposażenie (łóżka, pościele, stoliki i lampki)

Pola namiotowe są w centrum wydarzeń festiwalowych, macie z nich wyjście na plaże i czekają na nich bogate strefy gastro oraz darmowe toalety i prysznice.

 1. W jakich godzinach mogę zakwaterować się na polu namiotowym?
  Na polu namiotowym można zakwaterować się pierwszego dnia festiwalu w godzinach 12:00-22:00, później nie ma już takiej możliwości.
 2. Czy na polu namiotowym są prysznice?
  Tak, na polu namiotowym dostępne są sanitariaty i darmowe prysznice.
 3. Czy na pole namiotowe mogę wnieść jedzenie i napoje?
  Można wnosić przekąski takie jak słodycze, chipsy, paluszki itp. Napoje można wnieść przy zameldowaniu w ilościach: sześć sztuk napoi bezalkoholowych o pojemności 2 l/ szt. w opakowaniach plastikowych lub aluminiowych, oraz czteropak piwa. Alkohol można wnosić jedynie ten zakupiony na terenie festiwalu.
 4. Czy można opuszczać pole namiotowe?
  Tak, możecie wyjść z terenu i wrócić każdego dnia, jednak wstęp na teren jest jednorazowy. Z pola macie również wyjście na plaże!
  Między polem namiotowym a przestrzenią koncertową możecie się przemieszczać do zachodu słońca, ważne, żeby mieć ze sobą bilet. Ochrona może chcieć was zweryfikować podczas przemieszczania się.
 5. Czy jeśli śpię ze znajomymi na polu namiotowym, to wystarczy nam jeden bilet na pole namiotowe?
  Nie, każda osoba śpiąca na polu namiotowym musi posiadać karnet uprawniający do przebywania na polu. Osoby bez wykupionego pakietu z polem nie będą miały na nie wstępu.
 6. Czy na polu namiotowym będzie dostęp do prądu?
  Tak, wersje PREMIUM i VIP mają doprowadzony prąd do namiotów. Osoby z polem namiotowym BASIC będą miały przeznaczone miejsce do ładowania telefonów, natomiast nie można doprowadzić prądu do własnego namiotu.
 7. Czy muszę mieć 18 lat, żeby spać na polu namiotowym?
  Nie. Osoby, które ukończyły 16 lat muszą mieć ze sobą zgodę opiekuna prawnego, natomiast te między 12, a 16 rokiem życia muszą być pod opieką osoby dorosłej, która również musi mieć wykupiony karnet z polem namiotowym.
 8. Czego nie wolno mi wnieść na pole namiotowe?
  Na pole namiotowe nie wolno wnosić: alkoholu zakupionego poza festiwalem, sprzętu do grillowania, dronów, materiałów łatwopalnych, pirotechnicznych oraz wszelkiego rodzaj broni.
 9. Jak daleko jest z pola namiotowego do festiwalu?
  Pole namiotowe znajduje się w samym centrum wydarzeń festiwalowych i jest na terenie festiwalu.
 10. Czy pole namiotowe jest bezpieczne?
  Tak, pole namiotowe znajduje się pod nadzorem ochrony. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne!
Przewiń do góry