Sun Festival uzupełnia line-up i ogłasza kolejne atrakcje!

Sun Festival w Kołobrzegu coraz bliżej. Największy, hip-hopowy festiwal lata już w ostatni weekend lipca, ale organizatorzy cały czas odsłaniają kolejne karty. Właśnie dowiedzieliśmy się, że koncerty zagrają Wac Toja, Ćpaj Stajl i Lordofon, a w czasie festiwalu odbędzie się taneczny konkurs Twerk Queen Of The Sun i pierwsza edycja Airport Battle Of The Sun.

WAC TOJA

Tego artysty w line-up najgorętszego festiwalu lata po prostu nie mogło zabraknąć. Autor niezliczonej liczby klubowych hitów wraca na scenę w Kołobrzegu, by zaprezentować najnowsze single i największe przeboje, które sprawiają, że cały lokal skacze i tak samo skakać pod sceną będzie publika Sun Festival.

ĆPAJ STAJL

Dopiero wrócili z singlem „Białe szaleństwo”, a chwilę później dowiadujemy się, że Ćpaj Stajl zaszaleją na scenie w Kołobrzegu. W 2018 spędzali lato w ghettcie, by w tym roku spędzić je w najgorętszym miejscu w Polsce. Krakowski kolektyw to zdecydowanie jeden z najciekawszych projektów na polskiej scenie, którego niedawno zapowiedziany mixtape jest albumem, na który czeka wielu fanów. Premierowe single usłyszymy na Sun Festival i wiemy, że to będzie prawdziwy złoty strzał.

LORDOFON

Maciej, Michał, rap i gitary, czyli Lordofon po raz pierwszy na scenie Sun Festival. Lordofon konsekwentnie w swoim stylu buduje własną publikę, a wydany dosłownie kilka chwil temu album „Passe” to duet w najlepszym wydaniu. Single z tego albumu mogliśmy usłyszeć na żywo już wcześniej, ale dopiero teraz w Kołobrzegu usłyszymy premierowo na żywo pełny materiał, który na pewno rozrusza publikę pod sceną.

W czasie festiwalu po raz pierwszy odbędą się zawody twerkingowe Twerk Queen Of The Sun, w których na najlepsze tancerki czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, których pula wyniesie 3000 zł, a oprócz tego na uczestniczki, oceniane przez topowe twerkowe jury czekają nagrody rzeczowe.

Po raz pierwszy w trakcie Sun Festival na terenie Nadmorskiego Parku Kultury spotkamy się także z artystami z kilku krajów Europy, a także spoza niej, którzy wykonają swoje prace w ramach Airport Battle Of The Sun. Będziemy mogli podziwiać proces przygotowywania przez nich prac w formie malowanych obrazów ściennych wykonanych na łacznej powierzchni kilkuset m2 powierzchni będącej częścia miasteczka SUN CiTY.

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Na żywo zobaczymy m.in. jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono, jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry