Young Leosia dołącza do line-upu największego, hip-hopowego festiwalu w Polsce!

Young Leosia wzbudza niesamowite emocje, a jej koncerty, to show, które na długo zostaje w pamięci słuchaczy. Właśnie ogłoszono, że artystka dołącza do składu największego, hip-hopowego festiwalu w Polsce. Gdzie zobaczymy autorkę takich hitów jak 'Wyspy’, 'Jungle Girl’ czy 'Szklanki?

Young Leosia to prawdziwy fenomen, który zawładnął polską sceną hip-hopową. Artystka, w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność, a występując na żywo potwierdziła, że jest nie tylko niesamowicie utalentowana, ale także bardzo charyzmatyczna.

To właśnie ta charyzma i hity, ktore zna praktycznie każdy w kraju, spowodowały, że organizatorzy letnich festiwali, bardzo chętnie chcą widzieć w swoim składzie Young Leosie. Tym razem, raperka dołącza do line-upu Sun Festivalu, który jest największą, hip-hopową imprezą tego lata.

Jak przekazują organizatorzy, jest to ostatnie 'duże ogłoszenie’, lecz nie ostatnie w ogóle. Jak widać, Sun Festival jeszcze czymś nas zaskoczy, także pozostaje czekać na kolejne ogłoszenia.

Sun Festival 2022 – line-up imprezy. Kto zagra podczas imprezy?

W skład line-upu Sun Festivalu weszli między innymi: Sokół, Tede, Smolasty, Oliwka Brazil, O.S.T.R., Diho, Malik Montana, OIO, Taco Hemingway, PR08L3M, Sobel, Dziarma, Mata, Mr. Polska, Pezet, The Game, Skepta, Kukon, Kizo, Borixon, Kukon, Białas, Kękę, chillwagon, Zdechły Osa, Margaret, Słoń, Otsochodzi, Dziarma, Żabson i wielu innych.

Czy to koniec ogłoszeń? Patrząc na ostatnie tygodnie, organizatorzy mogą nas jeszcze czymś zaskoczyć. Pozostaje tylko wypatrzywać nowych informacji

Sun Festival 2022 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe i wejściówki na jeden dzień, również dostępne w opcji z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry