Głośne powroty i premierowe koncerty na Sun Festival w Kołobrzegu!

Żabson, Young Igi i jedyny raz tego lata Qumple w pełnym składzie wystąpią na scenach Sun Festival w Kołobrzegu. Organizatorzy zaskakują kolejnymi niespodziankami i odkrywają kolejnych headlinerów.

Artyści, którzy właśnie dołączyli do line-upu największego festiwalu lata to postacie, które w ostatnim czasie nie schodzą z list przebojów, a ich albumy pokryły się złotymi lub platynowymi wyróżnieniami.

Qmple

Quequality przeżywa drugą młodość, a artyści zrzeszeni w wytwórni pokazują, że hip-hopowa zajawka jest nadal żywa. Po szlagierowych singlach i sukcesie wspólnego albumu Qumple wystąpią na scenie w pełnym składzie na jedynym, wyjątkowym koncercie tego lata. Tylko w Kołobrzegu wspólnie na scenie zagrają: Bober, Filipek, Przyłu, Miszel, Szymi Szyms, OsaKa i Gibbs, który na Sun Festival wystąpi także z ekipą DopeHouse.

YOUNG IGI

Zeszły rok należał do OIO. Chwilowo trio wstrzymało wspólne występy, ale wszystkich członków popularnego składu zobaczymy na żywo na scenach Sun Festival. Oki, Otsochodzi i właśnie Young Igi, który zagra przeboje z ostatniego albumu i poprzednich projektów dołącza do line-upu festiwalu i zapowiada, że na scenie zobaczymy energię, która przebije tą z poprzedniej edycji.

ŻABSON

„Ostatni Ziomal” to jeden z najgłośniejszych i najczęściej komentowanych projektów tego roku, a Żabson to postać, która nie schodzi z nagłówków mediów. Jego występ na pierwszej edycji festiwalu przeszedł do historii, a zgromadzeni pod sceną fani poczuli, czym jest prawdziwe wzruszenie. Żabson jest gotowy, by wrócić na główną scenę największego festiwalu w Polsce i ponownie zadbać o emocje, które zapamiętamy na długo.

Qumple, Young Igi i Żabson to kolejne gwiazdy głośne postacie polskiej sceny, które zagrają na Sun Festivalu w Kołobrzegu. Wcześniej do line-upu dołączyli Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry