Legendarne składy na scenie na Sun Festival w Kołobrzegu!

Legendarna Molesta Ewenement, świętujący swoje 25-lecie JWP/BC i młody gniewny Belmondawg to kolejne świetne ogłoszenia Sun Festival. Wszyscy wystąpią w Kołobrzegu po raz pierwszy i wszyscy są gwarancją świetnego show dla fanów mocnych bębnów i wielkiej charyzmy.

MOLESTA EWENEMENT

Tego składu nie trzeba przedstawiać nikomu. Legendy, prekursorzy, wyznaczający trendy i inspirujący kolejne pokolenia artystów. Każde z tych określeń idealnie pasuje do składu Molesta Ewenement, którzy zagrają w Kołobrzegu koncert w pełnym składzie. Włodi, Wielku WDZ, Pelson i Vienio zabiorą fanów w podróż pełną przebojów, wielkich klasyków i utworów, które wielokrotnie zmieniały obraz polskiej sceny. Wiemy, że będzie dobrze dzieciak!

JWP

JWP/BC to skład, który już od 25 lat bryluje na polskiej scenie, zarażając wielką zajawką do muzyki, graffiti i tego, co w hip-hopie najlepsze. W Kołobrzegu skład będzie świętował swój jubileusz w najmocniejszym składzie. Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i DJ Falcon One zaprezentują to, co najlepsze w ich klasycznych projektach i najnowszych produkcjach. Widzimy się pod sceną koledzy!

BELMONDAWG

Niby Młody G. a dla wielu już klasyk! W zeszłym roku zabrakło go na scenie Sun Festival, ale w tym roku nie ma takiej możliwości! Kawałki przesiąknie ulicą, wersy, które dla wielu stały się legendarnymi powiedzeniami, a on sam swoją wyobraźnią sprawia, że nawet kiedy obraca coś w żart, nadal pozostaje poważny. No kto by pomyślał?

Molesta Ewenement, JWP/BC i Belmondawg to kolejne głośne postacie polskiej sceny, które zagrają na Sun Festivalu. Wszyscy wystąpią w Kołobrzegu po raz pierwszy. Wcześniej do line-upu dołączyli m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse i Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry