Sobel przerywa ciszę i zagra na największym hip-hopowym festiwalu tego lata w Kołobrzegu!

Diamentowa „Pułapka na motyle”, hitowy singiel „Piękni Ludzie” i kilka miesięcy solowej ciszy. Teraz Sobel powraca na wielką, festiwalową scenę, a jego największe przeboje usłyszymy w ostatni weekend lipca na Sun Festival w Kołobrzegu na pierwszym z dwóch ekskluzywnych koncertów tego lata.

TRAFIAĆ DO LUDZI

O tym, że Sobel pracuje nad nowym albumem artysta wspomina już od jakiegoś czasu. Bajkowy trailer, potem pierwszy singiel, a następnie długi czas spędzony w studio podsycał apetyty fanów, którzy próbowali rozwiązać zagadkę, kiedy otrzymamy następcę diamentowej „Pułapki na motyle”. Atmosferę podgrzał jeden z najlepszych singli tego roku, czyli „Uzi” Białasa, gdzie co prawda Sobel jest gościem, ale zdaniem wielu utwór jest bardziej jego głośnym powrotem.

ARTYSTA WYJĄTKOWY

Jego występ na pierwszej edycji Sun Festivalu to jedno z najciekawszych wizualnie wydarzeń imprezy. Teraz, po przerwie, Sobel wraca do Kołobrzegu, by zaprezentować kolejny rozdział wyjątkowej, pisanej na swój sposób opowieści, w czasie której raper i wokalista zaprezentuje hity, które uwielbiają fani muzyki w całej Polsce. 30. lipca do dzień, kiedy Sobel po raz pierwszy w tym roku powróci na scenę i dzień, w którym pokaże swoje wszystkie, najlepsze artystyczne oblicza. W czasie wakacji zobaczymy go na żywo tylko na dwóch wydarzeniach, a pierwszym z nich będzie właśnie Sun Festival.

NAJWIĘKSZY HIP-HOPOWY FESTIWAL LATA

Pierwszy w tym roku koncert Sobla to jedna z wielu przebojowych niespodzianek, które w tym roku przygotowali dla nas organizatorzy Sun Festival. Wcześniej do line-upu dołączyli m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse i Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry