PRO8L3M z wyjątkowym koncertem na Sun Festival w Kołobrzegu!

PRO8L3M świętuje 10-lecie i z tej okazji zapowiedział nowy projekt. Teraz dowiedzieliśmy się, że zapowiedź materiału z nadchodzącego albumu będzie można usłyszeć na żywo tylko raz i to z największej w Polsce festiwalowej sceny na Sun Festival. To nie wszystko! Artyści nakręcą też w Kołobrzegu teledysk, który będzie promował nowy album.

JEDYNY TAKI KONCERT

Jubileuszowy projekt PROXL3M już od pierwszego trailera podgrzał apetyty fanów. Single z nadchodzącego projektu usłyszymy niebawem, a teraz duet ogłosił, że swój jedyny przedpremierowy koncert  w Polsce, który niemal rocznej przerwie zagrają na Sun Festival. Wiemy, że to jedyna okazja, by usłyszeć na żywo single z nadchodzącego materiału przed jego premierą, której data jeszcze nie została zdradzona. Jeśli dodamy do tego fakt, że grupa znana z fenomenalnej oprawy swoich występów na żywo odsłoni pierwsze karty na największej i najbardziej spektakularnej scenie w Polsce, a w czasie występu zostanie nakręcony teledysk, możemy być pewni, że fanów czeka prawdziwa muzyczno-wizualna uczta.

DEKADA W WIELKIM STYLU

Już od debiutanckiego mixtape „Art Brut”, który do dzisiaj jest klasykiem dla wielu fanów polskie rapu PRO8L3M wyznacza trendy i jak widzimy w trailerze nadchodzącego projektu prowadzi „Opowieść o sobie”. Unikatowy storytelling Oskara i nowoczesna produkcja Steeza to mieszanka, która od pierwszego, wspomnianego projektu po ostatni „Fight Club” jest na językach osób, którzy śledzą polską i to nie tylko hip-hopową scenę muzyczną. Teraz po milionach odsłon i kilku platynowych płytach duet zamknie dekadę opowieścią, której jeden z kluczowych rozdziałów będzie miał miejsce 30. lipca w Kołobrzegu.

SUN FESTIVAL CORAZ MOCNIEJSZY

Wyjątkowy koncert PRO8L3M to jedna z wielu niespodzianek, które w tym roku przygotowali dla nas organizatorzy Sun Festival. Wcześniej do line-upu dołączyli m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse i Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry