TWPC, czyli Sokół i Pono świętują jubileusz wydania klasycznych albumów na Sun Festival w Kołobrzegu

„W Aucie”, „Uderz w puchara”, czy „Poczekalnia dusz” to tylko kilka z kawałków, które znalazły się na legendarnych albumach Sokół feat. Pono. Już w ostatni weekend lipca, z okazji 15-lecia wydania swoich wspólnych projektów „Teraz pieniądz w cenie” i „Ty przecież wiesz co”, raperzy zagrają na największej hip-hopowej scenie w Polsce w Kołobrzegu i zabiorą fanów w wielką podróż w czasie.

SKŁAD OWIANY LEGENDĄ

TPWC to litery, które są owiane legendą wśród fanów polskiego rapu. Skład założony przez Sokoła i Pono, który stanowił podwaliny Zip Składu powstał w 1996 roku, ale dopiero w roku 2007 usłyszeliśmy pełny album w składzie Sokół feat. Pono. To właśnie wtedy ukazał się „Teraz pieniądz w cenie”, a wraz z nim królujący na muzycznych listach i imprezach singiel „W Aucie”, który pozwolił raperom zdobyć uznanie fanów muzyki sięgające daleko poza ramy hip-hopu.

PRZEBOJOWA PODRÓŻ W CZASIE

Teraz po 15 latach od wydania legendarnych, platynowych albumów artyści ponownie wyjdą razem na scenę, by zagrać dosłownie kilka ekskluzywnych koncertów. Tak spektakularnego powrotu nie mogło zabraknąć na największej scenie tego lata w Kołobrzegu. Po zeszłorocznym solowym występie Sokoła na Sun Festival, w tym roku organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i na spektakularnej, wypełnionej światowej klasy techniką scenie zafundować fanom przekrój największych hitów z płyty Sokół feat. Pono. Single z obchodzącego jubileusz albumu to oczywiście nie wszystko! W czasie występu usłyszymy też przeboje z innych projektów, a tych obaj raperzy mają mnóstwo.

NAJWIĘKSZY HIP-HOPOWY FESTIWAL LATA

Jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono to kolejne z wielkich wydarzeń, które zobaczymy na żywo już w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu. Wcześniej organizatorzy Sun Festival ogłosili m.in. jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse i Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry