Kolejne ogłoszenia artystów na Sun Festival w Kołobrzegu

Który weekend nad polskim morzem jest najgorętszy? Oczywiście ostatni weekend lipca! A to wszystko za sprawą Sun Festival. Do imponującego line-upu największego hip-hopowego festiwalu w samym środku lata dołączyli Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Dziarma oraz Włodi.

DWA SŁAWY x MIELZKY x PERS

„I jest to możliwe mixtape” to jedna z najciekawszych i najbardziej zaskakujących pozycji tego roku. Po udziale w hitowym projekcie 2022 Dwa Sławy x Mielzky x Pers pokazują, że możliwe jest niejedno tak, jak możliwe jest, że to jest ich jedyny koncert festiwalowy tego lata w pełnym składzie! Raperzy przed premierą obiecali, że niejeden dach zostanie zerwany, więc sprawdzimy, jak poradzą sobie na festiwalowej scenie. To, co jest pewne – będzie to show, jakiego jeszcze nie dali!

DZIARMA

Dziarma jest jedną z najbardziej wyrazistych raperek na polskiej scenie muzycznej. Chociaż jej początki, są osadzone w muzyce popowej, w żadnym wypadku nie przeszkadzało jej to, aby wejść w świat rapu i zostać w nim na dłużej, doskonale się przy tym bawiąc i w swój charakterystyczny sposób łącząc różnorodne gatunki muzyczne! W zeszłym roku jej koncert na Sun Festivalu był dla wielu największym zaskoczeniem imprezy, więc teraz znana z doskonałego kontaktu z publiką artystka wraca, by ponownie sprawić, że na scenie wybuchną bomby!

WŁODI

Weteran, Legenda, a teraz HHUltras! Wydany w tym roku siódmy solowy album Włodiego udowadnia, że jego styl jest nie do podrobienia, a jego ścieżka bycia muzycznym ultrasem to recepta na sceniczną długowieczność. Mroczne i klimatyczne single na Black Stage zabrzmią w wyjątkowy sposób w Kołobrzegu. Włodi na scenie Sun Festival w ostatni weekend lipca wystąpi dwukrotnie, ponieważ oprócz solowego występu zagra również koncert w składzie Molesta Ewenement.

WYJĄTKOWE NIESPODZIANKI SUN FESTIVAL

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Na żywo zobaczymy m.in. jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono, jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli już m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse i Żabson.

Poza koncertami organizatorzy zdradzają też kolejne informacji dla festiwalowiczów! Właśnie dowiedzieliśmy się, że dla osób, które chcą przeżyć Sun Festival w samym sercu wydarzeń zostaną przygotowane pola namiotowe VIP i Premium z wygodnymi namiotami tipi i turek.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry