Sun Festival z kolejnymi mocnymi ogłoszeniami!

Waima, Sarius, Kaz Bałagane i znany m.in. ze składu JWP Kosi z solowym koncertem to kolejne karty, które odsłonił Sun Festival. Do już imponującego line-upu dołączyli artyści, których muzyka może trafić do wszystkich pokoleń fanów hip-hopu.

WAIMA

Jeszcze rok temu znany jako hypeman Żabsona, który we właśnie tej roli pojawił się na Red Stage w czasie pierwszej edycji Sun Festival. Rok później już jako solowy artysta otworzy najbardziej spektakularną scenę festiwalu. Jego „Hotline” to, jak sam tytuł wskazuje jeden z najgorętszych singli tego roku, który otwiera mu drzwi na wielkie sceny. Materiał z jego nadchodzącego album „Cameleo” w Kołobrzegu zabrzmi wyjątkowo.

SARIUS

Jeśli chcemy wymienić artystów, którzy w czasie koncertów dają z siebie 200%, to Sarius byłby jednym z pierwszych na liście! Autor m.in. dwóch części „Antihype” i takich przebojów, jak „Wiking”, „Dziecko Wojny”, czy „Wampir” wraca na Sun Festival, by tym razem zawładnąć publiką na Red Stage. W ostatni weekend lipca Mariusz pokaże wszystkim, co oznacza energia i charyzma, królując na scenie w swoim najlepszym stylu.

KAZ BAŁAGANE

„B&B Warsaw” Kaza Bałagane to według wielu słuchaczy jeden z najlepszych albumów roku, a wcześniejsze, pokryte złotem albumy to przelot przez wyjątkowy styl rapera. Na Sun Festival Kaz zabierze fanów pod sceną w legendarną już w wielu kręgach podróż po Warszawie, z której cytaty są na ustach wszystkich! Zakładajcie, więc króciaki, bo Kołobrzeg w ostatni weekend lipca to będzie jego miejsce.

KOSI

Na Sun Festival po raz pierwszy zobaczymy na żywo całe JWP/BC w jubileuszowym show, ale fanów warszawskiego składu ucieszy na pewno fakt, że swój solowy koncert zagra też Kosi! W Kołobrzegu usłyszymy premierowo materiał z najnowszego, wydanego kilka tygodni albumu „To wydarzyło się naprawdę – oprócz tego, co zmyśliłem” i wcześniejszych, brzmiących w jego własnym stylu, projektów.

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Na żywo zobaczymy m.in. jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono, jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry