Kizo i O.S.T.R. zagrają na Sun Festival!

Poznaliśmy już część gwiazd, które zagrają w lipcu w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu, a wśród nich m.in. 2115, Oki, czy Malik Montana. Teraz do line-upu dołączył O.S.T.R., który zapowiedział swój najnowszym album oraz Kizo, którego ostatnie single to kolejne wielkie przeboje.

Najnowsze zestawienie ogłoszonych artystów to prawdziwe połączenie hip-hopowych pokoleń. Legenda polskiej sceny O.S.T.R. oraz autor największych przebojów ostatnich lat Kizo zadbają o to, by uczestnicy Sun Festivalu bawili się pod sceną wyśmienicie.

KIZO

Letni festiwal bez Kizo? To po prostu niemożliwe! Jego hity właśnie w czasie wakacji najczęściej królują na playlistach, a sam Kizo to gwarancja pełnego mocy show, w czasie którego na pewno usłyszymy największe hity rapera. „Disney”, „Nasze lato”, „Pogo”, czy najświeższy „Patocelebryta” to pewna bomba na scenie, która rozgrzeje do czerwoności cały teren Sun Festivalu.

O.S.T.R.

Legenda to chyba najlepsze słowo, które pozwala określić status O.S.T.R. na polskiej scenie. Od debiutanckiego „Masz to jak w banku” po najnowszą, właśnie zapowiedzianą „Diaporamę” Adam pozostaje na szczycie, a jego koncerty to wciąż wyjątkowe przeżycie, w czasie którego raper utrzymuje trwającą latami więź ze swoimi fanami. Na Sun Festival na pewno usłyszymy nie tylko największe przeboje, ale też single z zapowiedzianego na kwiecień albumu

Kizo i O.S.T.R to kolejne gwiazdy polskiej sceny, które zagrają na Sun Festivalu w Kołobrzegu. Wcześniej do line-upu dołączyli Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Guzior, Paluch, Słoń i Polska Wersja.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry