Jedyne takie show 2115 tego lata! Tylko na Sun Festival w Kołobrzegu!

Kuqe 2115, Blacha 2115, White 2115 i oczywiście Bedoes 2115 to grupa, która pozostaje na ustach fanów hip-hopu w Polsce cały czas. Teraz ekipa przygotowuje się do wyjątkowego show, które zobaczą na żywo wszyscy, którzy w lipcu wybiorą się na Sun Festival w Kołobrzegu!

Koncert 2115 na pierwszej edycji Sun Festival to coś, co fani pamiętają do dzisiaj. Największa scena w Polsce, motocykle, miotacze ognia i plejada największych hitów rozgrzały blisko 20 tysięcy osób zgromadzonych pod sceną. Używane przez grupę określenie „więcej dymu” idealnie opisuje ten pamiętny wieczór.

Kołobrzeski klimat tak bardzo spodobał się 2115, że w tym roku, w piątek 28. lipca zagrają jedyne takie show tego lata właśnie na Sun Festivalu. Na scenie zobaczymy nie tylko przeboje z ostatniego hitowego projektu „Rodzinny Biznes”. Oprócz „Bedoesiary”, „Ketchupu”, czy „Turysty” usłyszymy na żywo również solowe utwory członków 2115, a także niespodzianki przygotowane specjalnie na ten show.

To wszystko na Red Stage Sun Festival, która jak zapowiadają organizatorzy będzie czymś, czego w polskim hip-hopie jeszcze nie widzieliśmy. Patrząc na poziom techniki i nagłośnienia na zeszłorocznej edycji, możemy spodziewać się spektaklu, którego po prostu nie można przegapić.

2115 to headlinerzy, których zobaczymy na głównej scenie festiwalu w piątek 28. Lipca. Wcześniej do line-upu dołączyli Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Guzior, Paluch, Słoń i Polska Wersja.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry