Oki, Reto i Guzior otwierają marcowe ogłoszenia Sun Festival! Line-up najgorętszego festiwalu roku zapowiada się wyjątkowo mocno!

O tych artystów fani pytają praktycznie codziennie, a ich koncerty skupiają pod sceną tysiące osób. W lipcu zobaczymy ich na głównej scenie w Kołobrzegu – do line-upu Sun Festival dołączyli Oki, Reto i Guzior.

OKI

Rok 2022 zdecydowanie należał do niego. Hitowe single, które dominowały listy przebojów, Tik Toka i koncertowe sceny, niepodrabialna charyzma i charakterystyczne kolce. Oki sprawił, że fani hip-hopu pokochali jeszcze, a każda nowość z jego udziałem to murowany sukces. Fani codziennie pytają o jego koncerty, a organizatorzy Sun Festival zapowiadają, że po raz drugi Oskar wprawi wszystkich w osłupienie!

RETO

Reto to postać, która swoimi kolejnymi albumami udowadnia swoją mocną pozycję, pokazując, że niezależnie od klimatu kolejnego projektu, możemy się na nim spodziewać kolejnych przebojów. Po „W samo południe”, które pokryło się potrójną platyną Igor właśnie zaprezentował swój „Styxxx”, który już pokochali fani jego wcześniejszych projektów, a kolejne osoby dołączają do łajby Bosmana. Rok temu w Kolobrzegu widzieliśmy go na scenie Spacerange, w lipcu wjedzie na Red Stage i na pewno pokaże to, co w jego show najlepsze!

GUZIOR

Koncerty Guziora to prawdziwa podróż przez tempo i atmosferę. Od mocnych hitów po spokojne i refleksyjne utwory, w czasie których dosłownie gasną światła, ale pod sceną nie brakuje ognia. Guzior już od ponad 10 lat przyciąga fanów swoją niepowtarzalną, często przesiąkniętą dymem i czarem charyzmą, którą po raz drugi poczujemy na Red Stage Sun Festival. W ostatni weekend lipca w Kołobrzegu wszyscy popłyniemy na jednej fali.

Oki, Reto i Guzior to kolejne ogłoszenia Sun Festival. Wcześniej do line-upu dołączyli Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Otsochodzi, Paluch, Słoń i Polska Wersja.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry