Słoń, Polska Wersja i Paluch zagrają na Sun Festival! Mocna odsłona artystów, którzy zagrają w lipcu w Kołobrzegu!

Po pierwszych mocno hitowych ogłoszeniach organizatorzy Sun Festivalu postawili na zestaw artystów, który ucieszy fanów nowoczesnego brzmienia i mocnego, klasycznego stylu! Słoń, Polska Wersja i Paluch dołączają do line-upu!

SŁOŃ

Jedyny niepodrabialny styl, niezapomniane storytellingi, a przede wszystkim złote płyty i rzesza fanów, która wie, co na nich czeka kiedy zameldują się pod sceną na koncercie Słonia. Tylko on potrafi tak dobrze połączyć mocne, hip-hopowe brzmienie z dudniącą wiksą i tylko na tych koncertach możemy zobaczyć tak mocne pogo! Siekierki w górę!

POLSKA WERSJA

Hinol i Jano to najgłośniejszy powrót na scenę początku roku 2023. Po solowych albumach i siedmiu latach przerwy od ostatniej płyty jako Polska Wersja wrócili, dominując listy sprzedaży i zdobywając platynową płytę po dwóch tygodniach od premiery „Na Waszych Oczach”. Ich ostatnie single to prawdziwe hity, które mają potężną moc koncertową i na pewno zabrzmią świetnie w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu.

PALUCH

Ciężko wyobrazić sobie scenę bez Palucha i festiwal bez jego koncertu. Szef Biura Ochrony Rapu to gwarancja jakości i maszyn do robienia hitów, co udowadnia już od ponad dekady notując na swoim koncie kolejne złote i platynowe płyty. Na Sun Festival możemy spodziewać się udowodnienia swojej pozycji i show, które od pierwszej do ostatniej minuty wypełnione będzie przebojami.

Słoń, Polska Wersja i Paluch to kolejne ogłoszenia Sun Festival. Wcześniej do line-upu dołączyli Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska i Otsochodzi.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry