Sun Festival nie zwalnia tempa. Poznaliśmy kolejnych artystów

Sun Festival zapowiadany jest jako największy hip-hopowy festiwal w Polsce i już pierwsze ogłoszenia potwierdzają, że ostatni weekend lipca w Kołobrzegu będzie naprawdę gorący! Organizatorzy zdradzili kolejnych artystów, których zobaczymy na scenach Nadmorskiego Parku Kultury i jest na co czekać!

SMOLASTY

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce, by usłyszeć na żywo największe, letnie przeboje w Polsce? To potwierdzone, że nie ma lepszego miejsca, by pić za lepszy czas niż Kołobrzeg! W samym środku wakacji, na najgorętszym festiwalu w Polsce nie może zabraknąć autora najgorętszych hitów! Do line-upu Sun Festival dołącza Smolasty, a organizatorzy zapowiadają, że to będzie sezon tych, którzy pojawią się pod sceną.

OTSOCHODZI

Tacho Terror to jedna z najmocniejszych pozycji w polskim hip-hopie 2022 roku. Wiemy, że ten materiał i największe hity Otsochodzi zabrzmią doskonale w Kołobrzegu. To nie będzie WWA melanż, ale zabawa będzie na pewno wyśmienita!

MR POLSKA

Słysząc jego hity, dobry humor jest gwarantowany. W line-upie Sun Festival witamy Mr Polska! Rok temu otwierał festiwal i zrobił to w najlepszym stylu, w tym roku nie mogło go zabraknąć na głównej scenie w Kołobrzegu! W końcu ma ten touch, czarny dres i sika szampan, a to zestawienie brzmi jak plan na ostatni weekend lipca!

Najnowsze ogłoszenia Sun Festival podkręcają atmosferę, a my przypominamy, że wcześniej do grona artystów dołączyli Malik Montana, Pezet i Jan-Rapowanie.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry