Sun Festival z pierwszymi ogłoszeniami artystów. Ruszyła sprzedaż karnetów.

Najgorętszy festiwal lata odsłonił pierwsze karty i jak można było się spodziewać, zaczął ogłoszenia od bardzo mocnego startu. Pierwszymi artystami, których zobaczymy w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu są Malik Montana, Pezet i Jan-Rapowanie. Ruszyła też sprzedaż karnetów.

MALIK MONTANA

Najgorętsze hity ostatnich miesięcy, platyna w preorderze i album, który wypełnią polskie i zagraniczne gwiazdy. Malik Montana pokazuje, że granice nie mają dla niego znaczenia i przekracza kolejne z nich. Artysta otworzył tegoroczne ogłoszenia Sun Festival, pokazując, że w Kołobrzegu możemy się spodziewać największych postaci naszej sceny.

PEZET

Komercyjna, klasyczna, rozrywkowa, współczesna. O jakiej muzyce nie myślimy, zawsze łączy je jedna ksywka – Pezet! Jego koncert na pierwszej edycji Sun Festival na długo wbił się w pamięć fanów, a organizatorzy zapowiadają, że w tym roku podniosą poprzeczkę! Red Stage, żywe instrumenty i ich dyrygent, który na scenę wniesie prawdziwy ogień!

JAN-RAPOWANIE

Tysiące ludzi na koncertach, wypełnione po brzegi hale i rok, który można uznać za wielki sukces. Zgoda na lądowanie nie będzie nam potrzebna, bo Jan-Rapowanie zabierze fanów w wymarzony lot! Gdzie udamy się tym razem? To na razie zostanie tajemnicą, ale wiemy, że możemy liczyć na show, które z pewnością musicie zobaczyć na żywo!

To trzy pierwsze ogłoszenia, które mocno podsycają apetyt, a to dopiero początek. Organizatorzy Sun Festival zapowiadają, że będą regularnie publikować kolejne nowości.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień pojawią się w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry