Malik Montana wystąpi na SUN FESTIVAL!

Malik Montana, to jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie, która co chwilę udowadnia, że nie ma dla niego szczytów, których nie da się zdobyć. Współzałożyciel marki GM2L, raper, producent, autor tekstów i artysta, który w rekordowym czasie, 24 godzin, zdobył ponad milion odtworzeń na Spotify i to pod jednym utworem.

Warto dodać, że miesięcznie, raper może pochwalić się 2 milionami słuchaczy na Spotify, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Single Malika Montany zgarniają miliony wyświetleń, a jego oryginalna, bezkompromisowa stylistyka, przyciąga coraz większą ilość słuchaczy.

Szerokiemu gronu odbiorców, Malik dał się poznać w 2015 roku, gdy do sieci trafił utwór ’NaNaNa’, z udziałem Diho i Białasa. To był dopiero początek, ponieważ z każdym kolejnym singlem, popularność Malika wzrastała, wynosząc go do czołówki polskich raperów.

Na koncie artysty są takie utwory jak: ’Naajak’, ’Pelikan’, ’1szy Nos’, ’Baby same przyjdą’, ’Robie Yeah’ czy ’Rundki’, które zna praktycznie każdy słuchacz w Polsce. Z każdym kolejnym singlem, raper udowadnia, że nie ma dla niego szczytów nie do zdobycia, tym bardziej, że ma niewyczerpaną pulę pomysłów na swoją twórczość.

Oprócz ogromnych liczb, które wykręcają klipy Malika, platynowych wyróżnień za single i albumy, raper może pochwalić się sporą ilością współprac na polu muzycznym. Artysta współtworzył utwory z: Bedoesem, Borixonem, Kizo, Tede, Matą, Quebonafide i Martą Gałuszewską, Mr. Polską czy DJ. Frodo.

Podczas koncertów Malika Montany nikt nie stoi w miejscu, a zgromadzeni fani, chóralnie śpiewają wszystkie teksty, które w większości, zdążyły wejść już do mowy potocznej.

Przewiń do góry