Kaz Bałagane dołącza do Line-Up’u!

Kaz Bałagane, raper, autor tekstów i producent, obecny na scenie od 2008 roku. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał jako producent, by w 2014 roku zaskoczyć mixtapem ’Sos, ciuchy i borciuchy’, zrealizowanym we współpracy z Belondo. Wydawnictwo, które dzisiaj ma miano kultowego, było tylko zapowiedzią kolejnych ruchów, które były w planach Kaza Bałagane.

Debiutancki krążek ’Źródło LP’, został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytykę, jednak był tylko wstępem do kariery rapera, która eksplodowała po wydawnictwach 'Radio Gruz’ i przełomowym ’Narkopop’.

To właśnie wydany w 2017 roku krążek 'Narkopop’, pozwolił przebić się do jeszcze większej grupy odbiorców, docierajac do 6 pozycji listy sprzedaży – OLIS. Kolejne albumu to ’Chleb i miód’, ’Książe nieporządek’, ’Polska Gotówka’, 'Digital Scale Music’ i spokojnie można stwierdzić, że przypieczętowały one sukces artysty, ugruntowując jego pozycję na polskiej scenie hip-hopowej.

Wydany w 2021 roku ’Cock.0z Mixtape’, to wydawnictwo pełne znamienitych gości, wśród których pojawili się między innymi: PRO8L3M, Kaczy Proceder, Młody Dron, Hałastra czy Smolasty.

Twórczość Kaza Bałagane na stałe wpisała się w polski hip-hop i nie sposób pomylić jego utworów z kimś innym. Oryginalna stylistyka, osadzone w mrocznym świecie Warszawy teksty i specyficzne porównania, to wizytówka rapera.

Koncerty Kaza to energetyczne szaleństwo, któremu publika daje się ponieść od pierwszych sekund, co artysta udowodnił na setkach wydarzeń, które miał okazje zagrać.

Przewiń do góry