DZIARMA wystąpi na SUN FESTIVAL!

Dziarma to jedna z najbardziej wyrazistych raperek na polskiej scenie muzycznej. Chociaż jej początki, są osadzone w muzyce popowej, w żadnym wypadku nie przeszkadzało jej to, aby wejść w świat rapu. Artystka świetnie łączy wpływy różnych stylistyk, tworząc dzięki temu własną wizję muzyki, która przyciąga do siebie, coraz więcej słuchaczy.

Przełomowym singlem w karierze raperki jest z pewnością numer 'Kawaii’, który pojawił sie w 2017 roku. Dzięki tej kompozycji, artystka wyraźnie zaznaczyła, że jej twórczość płynie w stronę hip-hopu, z wpływem nowoczesnych brzmień. Świetnym podkreśleniem przemiany, był wspólny utwór z Adim Nowakiem, pod tytułem ’Placebo’. Piosenka stała się prawdziwym hitem, wykręcając ponad 17 milionów wyświetleń.

To wszystko było tylko wstępem do minialbumu 'V’, który został wydany w 2019 roku oraz do krążka 'Dziarma’, który ukazał się w 2020 roku. To właśnie drugi krążek ugruntował pozycję raperki na polskiej scenie, przenosząc ją do czołówki wykonawców w kraju.

Twórczość Dziarmy to prawdziwa eksplozja gatunków i inspiracji, co świetnie widać również na koncertach. Nie ma osoby, która podczas występu raperki stała w miejscu. Przy takiej energii, jest to zwyczajnie niemożliwe.

Przewiń do góry