Mata wjeżdża na Sun Festival i zabiera ze sobą całą ekipę Gombao33!

Sun Festival zamyka zestawienie headlinerów mocnym uderzeniem! To grona tegorocznych artystów dołączają Gombao33 pod dowództwem Maty, na którego ogłoszenie czekało bardzo wielu fanów.

NAJWIĘKSZA EKIPA NA SCENIE

Mata przyzwyczaił swoich fanów do zaskoczeń i nie inaczej jest tym razem. W czasie, gdy wszyscy spodziewali się wyczekiwanego, solowego koncertu ten postanowił, że na największą festiwalową scenę w Polsce zaprosi całe Gombao33. Tym samym w czasie jednego występu w Kołobrzegu wystąpią: Mata, Adam, Wyguś, Szczepan i Tadeo. Taki skład to gwarancja pełnego niespodzianek show, które na pewno na długo zostanie w pamięci fanów. Nie ma lepszego miejsca i okazji, by umilić sobie czas oczekiwania na nadchodzący solowy album Maty niż Sun Festival. Tego wieczoru słońce zaświeci tak jasno, jak nigdy wcześniej.

NAJWIĘKSZA SCENA W POLSCE

Organizatorzy Sun Festival już w czasie pierwszej edycji pokazali, że uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na oprawę na światowym poziomie, a teraz zapowiadają, że poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej! Mowa tu nie tylko o potężnym nagłośnieniu scen, ale też ekranach i wizualizacjach, jakich na polskich festiwalach jeszcze nie widzieliśmy! To gwarancja tego, że zarówno koncert Gombao33, jak i każdy występ będzie wydarzeniem nie tylko dla fanów, ale też każdego z artystów w line-upie!

NAJWIĘKSZA IMPREZA W ŚRODKU LATA

W ostatni weekend lipca w Kołobrzegu zobaczymy nie tylko topowe postacie polskiej sceny hip-hopowej. Przed nami też ekskluzywne występy jak jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jedyny taki koncert tego lata 2115, czy jeden z dwóch festiwalowych koncertów Sobla, a to nie wszystko! W tym roku po raz pierwszy na Sun Festival odbędą się zawody twerkingowe Twerk Queen Of The Sun oraz street art jam Airport Battle Of The Sun. Jeśli dodamy do tego, że jedną ze scen przejmie kolektyw SO HARD i zagrają na niej topowi polscy dje wspierani przez gorących artystów rapowej sceny, wiemy, że czekają na trzy dni wypełnione muzyką i wydarzeniami, które sprawią, że będzie to niezapomniany weekend.

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry