Oki otwiera drugą rundę ogłoszeń Sun Festivalu! Trwa sprzedaż biletów!

Oki to kolejny artysta, którego zobaczymy na głównej scenie Sun Festivalu! Autor najgłośniejszych hitów ostatniego roku po raz kolejny wystąpi w Kołobrzegu i po raz kolejny możemy spodziewać się show na międzynarodowym poziomie!

OKI KOLEJNĄ GWIAZDĄ

Oki otwiera kolejne zestawienie artystów, których organizatorzy odsłaniać będą przez cały tydzień. Jego ostatnie single „Sprzedałem się” i „Jeremy Sochan” przez wiele tygodni dominowały na listach popularności, a na nadchodzący album czekają setki tysięcy fanów w całej Polsce. Dosłownie kilka dni temu raper świętował odbiór poczwórnej platyny za album „Produkt 47”, a dzisiaj dowiadujemy się, że po raz kolejny zobaczymy go na scenie w Kołobrzegu.

MOCNE UDERZENIE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ

Kolejnych wykonawców poznawać będziemy przez cały tydzień na kanałach Sun Festivalu. To oczywiście tylko pierwsza odsłona ogłoszeń festiwalu, który w tym roku organizacyjnie idzie o kilka kroków dalej niż poprzednie edycje. Podobnie jak w poprzednich w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu zobaczymy trzy światowej klasy sceny, a na nich swoje koncerty zagrają najgorętsze i największe postacie sceny muzycznej w Polsce, ale nie tylko! Na głównej scenie wydarzenia każdego dnia zobaczymy też zagraniczną gwiazdę. Pierwszą z nich organizatorzy planują przedstawić już w lutym.

ZNAMY PIERWSZYCH ARTYSTÓW

Oki otwiera drugą rundę ogłoszeń artystów, ale już wcześniej dowiedzieliśmy się, że w Kołobrzegu zagrają Chivas, Gedz, Malik Montana, Pro8l3m, Szpaku, Young Multi i Zeamsone. W tym roku organizatorzy postawili na połączenie artystów, którzy w czasie dwóch poprzednich edycji zagrali świetne koncerty z nowymi twarzami, który w Kołobrzegu jeszcze nie widzieliśmy. To wszystko, by dać fanom zestawienie, którego nie zapomną.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Trwa sprzedaż biletów i karnetów na wydarzenie. W sprzedaży znalazły się bilety jedno, dwu i trzydniowe, a także bilety VIP, rodzinne i pakiety premium. Wszystkie bilety umożliwiają nie tylko wstęp na koncerty, ale też udział we wszystkich atrakcjach, których na terenie festiwalu w tym roku zobaczymy rekordową ilość. Tegoroczny Sun Festival będzie wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, kultury i sportu. Na festiwalowiczów czekają między innymi warsztaty, spotkania z autorami, czy inkubator kultury.

Bilety i karnety na Sun Festival 2024 dostępne są w sprzedaży stronie https://bilety.sunfestival.pl/

NAJGORĘTSZY FESTIWAL W IDEALNYM MIEJSCU

Kołobrzeg to nie tylko idealne miejsce, by przeżyć wyjątkowe koncerty na trzech wypełnionych techniką na światowym poziomie scenach. To także idealne miejsce, by spędzić czas w samym środku wakacji. Wszystko rozpocznie się już w czwartek 25 lipca. To właśnie wtedy otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa (teraz w jeszcze większej odsłonie) i strefa chilloutu, pojawi się też wyjątkowa strefa kultury, o której więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Na terenie Sun City uczestniczy imprezy bawić się będą aż do poniedziałku do wieczora. To sprawia, że Sun Festival to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być.

Sun Festival 2024 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 26-28 lipca 2024

Aktualny line-up na: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry