Szpaku otwiera line-up tegorocznego Sun Festival! Ruszyła sprzedaż biletów!

Szpaku to pierwszy artysta, którego zobaczymy na nadchodzącej odsłonie Sun Festival w Kołobrzegu. Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na wydarzenie, które odbędzie się 26-28 lipca w Kołobrzegu. Organizatorzy zapowiedzieli, że kolejne gwiazd odsłaniać będą przez cały tydzień.

SZPAKU PIERWSZĄ GWIAZDĄ

Szpaku całkowicie zdominował początek roku 20024. Jego „Cerber EP” zdominowało wszystkie playlisty i karty na czasie. Dla Młodego Simby będzie to debiut na scenie Sun Festivalu. Organizatorzy spełnili tym samym jedną z najczęściej powtarzających się próśb fanów, zgodnie z tegorocznym planem, by festiwal stał się festiwalem fanów.

MOCNE UDERZENIE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ

Szpaku to pierwszy artysta, którego poznaliśmy, ale długo nie będziemy musieli czekać na kolejnych. Kolejnych wykonawców poznawać będziemy przez cały tydzień na kanałach Sun Festivalu. To oczywiście tylko pierwsza odsłona ogłoszeń festiwalu, który w tym roku organizacyjnie idzie o kilka kroków dalej niż poprzednie edycje. Podobnie jak w roku 2022 w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu zobaczymy trzy światowej klasy sceny, a na nich swoje koncerty zagrają najgorętsze i największe postacie sceny muzycznej w Polsce, ale nie tylko! Na głównej scenie wydarzenia każdego dnia zobaczymy przynajmniej jedną zagraniczną gwiazdę.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Wraz ze startem ogłoszeń ruszyła też sprzedaż biletów i karnetów na festiwal. W sprzedaży znalazły się bilety jedno, dwu i trzydniowe, a także bilety VIP, rodzinne i pakiety premium. Wszystkie bilety umożliwiają nie tylko wstęp na koncerty, ale też udział we wszystkich atrakcjach, których na terenie festiwalu w tym roku zobaczymy rekordową ilość. Tegoroczny Sun Festival będzie wyjątkowym wydarzeniem pełnym muzyki, kultury i sportu. Na festiwalowiczów czekają między innymi warsztaty, spotkania z autorami, czy inkubator kultury.

NAJGORĘTSZY FESTIWAL W IDEALNYM MIEJSCU

Kołobrzeg to nie tylko idealne miejsce, by przeżyć wyjątkowe koncerty na trzech wypełnionych techniką na światowym poziomie scenach. To także idealne miejsce, by spędzić czas w samym środku wakacji. Wszystko rozpocznie się już w czwartek 25 lipca. To właśnie wtedy otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa (teraz w jeszcze większej odsłonie) i strefa chilloutu, pojawi się też wyjątkowa strefa kultury, o której więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Na terenie Sun City uczestniczy imprezy bawić się będą aż do poniedziałku do wieczora. To sprawia, że Sun Festival to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być.

Sun Festival 2024 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety i karnety na Sun Festival 2024 dostępne są w sprzedaży stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru będą karnety 3-dniowe i 2-dniowe, co jest kolejną nowością. W sprzedaży znajdziemy również wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe.

Sun Festival 2024 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 26-28 lipca 2024

Line-up już wkrótce na: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry