Zagraniczne gwiazdy zagrają na Sun Festival!

Sun Festival wraca w zupełnie nowej, pełnej muzyki, kultury i atrakcji odsłonie! W ostatni weekend lipca na spektakularnych scenach w Kołobrzegu zobaczymy już nie tylko najgorętsze postacie rapowej sceny w Polsce, ale przedstawicieli wielu popularnych gatunków muzycznych, a wszystko uświetnią koncerty zagranicznych gwiazd.

JESZCZE WIĘCEJ ŚWIETNEJ MUZYKI

Dwie pierwsze edycje Sun Festival sprawiły, że wydarzenie na stałe znalazło swoje pewne miejsce w czołówce letnich festiwali w Polsce. Teraz organizatorzy postanowili pójść nie o jeden, a o kilka kroków dalej. Na festiwalowiczów czekają atrakcje, spotkania i warsztaty z udziałem gości z kręgów wiedzy, kultury i sztuki. Podobnie jak w roku 2022 w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu zobaczymy światowej klasy sceny, a na nich swoje koncerty zagrają najgorętsze i największe postacie sceny muzycznej w Polsce. Od hip-hopu przez POP, elektronikę i inne gatunki. Wiemy też, że na głównej scenie wydarzenia każdego dnia zobaczymy przynajmniej jedną zagraniczną gwiazdę. Na scenie pojawią się też artyści, o których bardzo często prosili sami fani.

FESTIWAL FANÓW

Tegoroczny Sun Festival organizatorzy nazywają festiwalem fanów. Dlaczego? – Po Sun Festival 2023 bardzo wsłuchaliśmy się w głosy naszych festiwalowiczów. To właśnie po rozmowach z nimi wprowadziliśmy wiele zmian, które rozpoczniemy prezentować w najbliższych tygodniach i miesiącach. Oczywiście jedną z kluczowych zmian urozmaicenie muzyki na wielu poziomach, ale to nie wszystko. Pole namiotowe zostanie otwarte już w czwartek w południe co oznacza, że zabawa rozpocznie się już wtedy i potrwa aż do wtorku. To na prośbę samych uczestników wydłużamy pobyt na polu – zapowiada Jarosław Kostrzewa, współorganizator Sun Festival.

To właśnie w czwartek otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym, oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa i strefa chilloutu, pojawi się też wyjątkowa strefa kultury oraz i wspomniane warsztaty, o których więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Nie zabraknie również Street Artu w ramach Airport Battle Of The Sun i tańca w zawodach Twerk Queen Of The Sun, które zdobyły wielu sympatyków w swoich tegorocznych edycjach.

Kolejną istotną zmianą jest wiek uczestników, którzy mogą wziąć udział w wydarzeniu. Granica wieku zostanie praktycznie zniesiona i pod opieką rodziców wstęp na festiwal będzie możliwy dla dzieci już od 4 roku życia.

To dopiero początek planowanych przez nas zmian. To, o czym wspominamy to pierwsze z nowości, które ogłaszamy jeszcze przed startem sprzedaży karnetów i ogłoszeniem artystów, które zaplanowaliśmy na początek grudnia. O kolejnych niespodziankach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. Dzisiaj mogę też zdradzić, że ogłoszenia artystów zaczniemy od jednej z zagranicznych gwiazd – dodaje Jarosław Kostrzewa.

NAJGORĘTSZY FESTIWAL W SAMYM ŚRODKU LATA

Pierwsze informacje pokazują, że Sun Festival stanie się czymś więcej niż największym hip-hopowym festiwalem w Polsce. Teraz będzie to wyjątkowe wydarzenie pełne muzyki, kultury i sportu. W jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów – Kołobrzegu w ostatni weekend lipca na fanów czeka kilkadziesiąt koncertów i masa atrakcji. Oczywiście nie zabraknie artystów, których widzieliśmy na Sun Festival w czasie dwóch pierwszych edycji, ale gwarantujemy, że wszyscy będą zaskoczeni wraz z kolejnymi ogłoszeniami.

Sun Festival 2024 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety i karnety na Sun Festival 2024 pojawią się w sprzedaży już 10 grudnia na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru będą karnety 3-dniowe i 2-dniowe, co jest kolejną nowością. W sprzedaży znajdziemy również wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe.

Sun Festival 2024 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 26-28 lipca 2024

Line-up już wkrótce na: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety i karnety na Sun Festival 2024 pojawią się w sprzedaży na początku grudnia na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry