Quebonafide zagra na największym, hip-hopowym festiwalu w Polsce. Poznaliśmy szczegóły wydarzenia

Quebonafide niedawno ogłosił, że jego działalność pod tym pseudonimem dobiega końca, a najbliższe, festiwalowe występy będą jedną z ostatnich okazji by usłyszeć na żywo utwory z jego dotychczasowych projektów. Właśnie ogłoszono, że artysta wystąpi na największym, hip-hopowym festiwalu w Polsce. Poznaliśmy wszystkie szczegóły.

Quebonafide jasno zakomunikował, że jego najbliższe występy, będą ostatnimi w tej formule. Artysta chce skupić się na innych działaniach i jak podkreśla, konwencja w obrębie pseudonimu Quebonafide się wyczerpała.

Zanim jednak pożegnamy się z nim na scenie, przyjdzie nam zobaczyć go na kilku wydarzeniach. Kluczową z nich będzie największy festiwal hip-hopowy w Polsce. Poznaliśmy szczegóły występu rapera, który z pewnością zainteresują słuchaczy.

Ogłoszono festiwalowy występ Quebonafide. Artysta pojawi się na na największej imprezie hip-hopowej w Polsce.

Quebonafide pojawi się , na Sun Festivalu w Kołobrzegu, a dokładniej na Red Stage, 31 lipca 2022. Organizatorzy ogłosili obecność rapera na swojej imprezie, która jak warto zaznaczyć, jest wypełniona po brzegi topowymi nazwiskami, a sam Quebo jest kolejnym headlinerem wydarzenia.

Przypominamy, że w skład line-upu weszli między innymi: MATA, Sobel, Taco Hemingway, Sokół, Tede, OIO, PR08L3M, Mr. Polska, Pezet, a także międzynarodowe gwiazdy: The Game oraz Skepta.

Najciekawsze jest to, że lista cały czas się powiększa i miano 'największego festiwalu hip-hopowego’ w Polsce, absolutnie nie jest na wyrost. Widać, że organizatorzy zadbali o to, by podczas trzech dni imprezy, w Kołobrzegu pojawiła się absolutna czołówka polskiej sceny hip-hopowej.

Co ważne, to nie koniec ogłoszeń! Cały czas pojawiać się będą kolejne nazwiska, aż poznamy pełny skład imprezy, która odbędzie się w dniach 29-31 lipca w Kołobrzegu.

Sun Festival 2022 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

Do wyboru są karnety 3-dniowe i wejściówki na jeden dzień, również dostępne w opcji z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Przewiń do góry