Sun Festival 2022 – Największy festiwal lata ogłasza kolejnych artystów

Kacperczyk, Małach/Rufuz i Szpaku to artyści, którzy właśnie dołączyli do line-upu Sun Festival. Organizatorzy po raz kolejny zaskakują połączeniem serwując ogłoszenia koncertów, z których każdy trafi do zupełnie innej grupy odbiorców.

KACPERCZYK

Maciek to liryka, Paweł to produkcja, a razem Bracia Kacperczyk tworzą duet jak żaden inny. Choć „Kryzys wieku średniego” to coś, co dało im wielu fanów, to na pewno żaden kryzys ich dotyczy, a już można głośno powiedzieć, że są w czołówce alternatywy w Polsce. Teraz usłyszymy ich na żywo na największym festiwalu lata w Polsce. Bracia rozbujają naszą scenę!

MAŁACH/RUFUZ

Definicja zgranego duetu, który nawet na solowych projektach zawsze znajduje dla siebie wspólny mianownik. Małach i Rufuz, którzy niebawem będą mogli pochwalić się dekadą wspólnych, legalnych projektów zagrają na Sun Festival po wydaniu świetnie przyjętych solowych albumów. „BYQ” i „Unicat” to projekty, które aż chce się usłyszeć na żywo, a jeśli dodamy tego sceniczne zgranie i charyzmę Bartka i Rafała, wiemy, że paląc koncertową ropę po raz kolejny rozbiją bank!

SZPAKU

Młody Simba na Sun Festival! Wiele razy nas pytaliście „Kiedy Szpaku?”. Odpowiadamy zatem: JUŻ JEST! Po świetnym przyjęciu ostatniego albumu i świetnych singlach zapowiadających nowy mixtape, nie może go zabraknąć Kołobrzegu! Pan Mateusz zaprasza wszystkich przyjaciół pod scenę, bo to, co się wydarzy na pewno nie będzie zmyślone!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry