Sun Festival 2022 – Od rapowego Manifestu po spacer w Złotych Tarasach

Sun Festival to największy hip-hopowy festiwal tego lata, a to oznacza, że na trzech scenach zobaczymy pełen przekrój styli i różnorodnej tematyki singli i albumów. Tym razem organizatorzy postawili na bardzo eklektyczne uzupełnienie imponującego line-upu, do którego dołączyli Asthma, Miły Atz i Mr Polska.

ASTHMA

Asthma to postać, którego „Manifest” to jedna z najciekawszych pozycji 2021 roku i chyba jest też najlepszą definicją jego stylu. Raper, który zaskakuje swoją szczerością i poruszającymi tekstami ma na swoim koncie wiele wyróżnień. Przez wielu został okrzyknięty odkryciem roku. Jego klasyczny sznyt połączony z nowoczesną produkcją i ciekawymi gośćmi spowodował, że o debiutanckim krążku Asthmy mówiło się bardzo długo. Teraz czas ten projekt na dużej scenie, a nigdzie nie zabrzmi lepiej niż w Kołobrzegu!

MIŁY ATZ

Czujesz ten groove? To nie może być nikt inny niż Miły Atz, bo tej stylówki nie można pomylić z nikim. Miłosz, jak nikt inny miesza gatunki od grime, przez two-step po dancehall dostarczając energię i flow, obok których nie można przejść obojętnie. Jego koncerty kojarzą nam się z klasycznymi clashami i bitwami muzycznymi, więc przekonajmy się na żywo, że ta mieszkanka to sceniczny „Money Move”!

MR. POLSKA

Maszyna do robienia hitów, które podbijają kluby w całej Polsce i nie tylko w naszym kraju! Do line-up Sun Festival dołącza Mr. Polska. Autor m.in. „Złotych Tarasów”, „Czarnego Dresu”, czy „KOTA” wejdzie na naszą scenę, by rozgrzać publikę do czerwoności, bo dziś jest nasze, jutra nie ma. Nikt nie zatrzyma nas!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry