Sun Festival 2022 – Bedoes x 2115 i Masny Ben x MGNG kolejnymi mocnymi uderzeniami w line-upie!

Największy festiwal lata w Polsce to gwarancja koncertów, które rozruszają każdą publikę. Do line-upu Sun Festival dołączają artyści, którzy dominują platformy streamingowe, a ich wyświetlenia teledysków liczone są w milionach. To też odpowiedź na pytań wielu fanów, którzy oczekiwali ich obecności. W Kołobrzegu zagrają Bedoes x 2115 i Masny Ben x MGNG.

MASNY BEN x MGNG

Jest czad! Jest GIGACHAD! i jest HIPERCHAD, bo na Sun Festival zagra Masny Ben i MGNG! Skoro obiecaliśmy najgłośniejsze postacie na scenie, to nie może zabraknąć tych, którzy wiedzą, co to prawdziwy FAME! To ekipa, której każdy singiel zamienia się w przebój i ciężko wyobrazić sobie imprezy bez nich. To właśnie dlatego zobaczymy ich na największej imprezie lata!

BEDOES x 2115

Róbcie więcej dymu, bo na scenie na pewno nie zabraknie ognia! Obiecaliśmy niespodzianki, więc czas na kolejną z nich! Do line-up Sun Festival wjeżdża Bedoes, ale nie sam, a z całym gangiem, bo 2115 zagra tego wieczoru na naszej scenie wyjątkowy koncert wypełniony przebojami całej ekipy! Bedoes, White 2115, Blacha 2115, Kuqe 2115, Flexxy 2115 na jednej scenie! Bedoesiary róbcie hałas!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry