Sarius dołącza do Line-Up’u

Sarius to raper i założyciel wytwórni Antihype, który zadebiutował w 2013 roku, bardzo szybko zaznaczając swoją obecność na scenie. Debiutancki krążek artysty, ’Blisko leży obraz końca’, został wydany nakładem wytwórni Asfalt Records. W legendarnej wytwórni, pojawiły się także krążki ’Daleko jeszcze?’, ’Gdzieś to już słyszałem. Mixtape’ oraz ’I żyli krótko i szczęśliwie’, który ukazał się w 2016 roku. To właśnie po wydaniu tego krążka, raper zakończył współpracę z wytwórnią i założył swoje wydawnictwo – Antihype.

Jeszcze w 2017 roku, na rynku pojawił się album 'Antihype’, który obecnie może pochwalić się platynowym wyróżnieniem. Można powiedzieć, że to właśnie ten album otworzył raperowi drzwi, do masowej świadomości odbiorców. Każdy kolejny krążek, który wydał artysta, obecnie jest wyróżniony platyną lub złotem, a warto dodać, że są to tak ważne albumy jak: ’Wszystko co złe’, ’Pierwszy dzień po końcu świata’ czy ’Antihype 2′.

Teksty Sariusa zmuszają do refleksji i zawsze poruszają ważne wątki, które w większości nawiązują do życia osobistego artysty. Single, takie jak ’Wiking’, ’Zmora’ czy ’Sam’, znają wszyscy słuchacze rapu w Polsce i potrafią momentalnie cytować teksty utworów.

Sarius ma na koncie współprace z takimi artystami jak: Sokół, O.S.T.R., Hades, Avi, Gruby Mielzky czy Mery Spolsky. Jedno jest pewne, na twórczość Sariusa, nikt nie reaguje obojętnie.

Przewiń do góry