Słoń wystąpi na Sun Festival!

Słoń to jedna z barwniejszych postaci na polskiej scenie hip-hopowej, która znana jest słuchaczom w całym kraju. Reprezentant składu WSRH, od lat działa solowo, a każdy z jego albumów, to murowany hit. Jeszcze w 2008 roku, razem z Shellerinim, raper zaczął działać pod szyldem WSRH, z którym dał się poznać szerokiej publiczności. Prawdziwym przełomem był jednak solowy album ’Chore Melodie’, który został osadzony w klimatach horrorcore’u. Mroczne, ciężkie teksty stały się wizytówką artysty, który na kolejnych albumach jeszcze bardziej rozwijał swoje umiejętności, pokazując, że potrafi nie tylko nawijać o historiach rodem z filmów grozy.

Wydana w 2010 roku, w duecie z producentem Mikserem, 'Demonologia’, na stałe wpisała Słonia do czołówki polskiego hip-hopu, stając się niekwestionowanym hitem. To tylko napędzało rapera do dalszych działań. Po trzech latach koncertów i wydaniu z WSRH albumu 'Szkoła Wyrzutków’, na rynku pojawiła się druga część 'Demonologii’, która kontynuowała tematykę z pierwszej części, będąc jeszcze mocniejszą pozycją w dyskografii artysty.

Kolejne lata, to już typowo solowe albumy Słonia oraz działalność z WSRH oraz setki koncertów zagranych w całej Polsce. Świetnie przyjęte albumy: ’Brain Dead Familia’, ’Mutylator’ czy ’Redrum’, to dzisiaj obowiązkowe rzeczy w działalności rapera, które trzeba znać.Słoń ma na koncie współprace z takimi artystami jak: Peja, Chada, Paluch, Tomasz Struszczyk, Kobra, Mrokas, Donatan, Borixon czy Popek. Jedno jest pewne, będąc na koncercie Słonia, nie da rady stać w miejscu, bo już od pierwszych dźwięków, energia dosłownie wybucha! Jeżeli jeszcze nie byliście na koncercie rapera, koniecznie musicie to nadrobić!

Przewiń do góry