Guzior wystąpi na Sun Festival!

Guzior to raper, autor tekstów i jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, który ciągle zaskakuje swoich odbiorców. Raperm zadebiutował w 2012 roku, publikując na swoim kanale utwór 'Prawie północ’, co było tylko wstępem do dalszych działań. W 2015 roku ukazał się nielegal artysty, pod tytułem ’ylloM’, który zwrócił nie tylko uwagę słuchaczy, ale także środowiska.

To zaowocowało wejściem w skład QueQuality i wydaniem w 2017 roku albumu ’Evil Twin’, który obecnie ma status złotej płyty. Krążek cieszył się niesamowitym zainteresowaniem i kwestią czasu była kolejna płyta, która ukazała się rok później. Krążek ’Evil_Things’, który zawierał takie numery jak 'MikMik’ czy 'Płuca zlepione topami’, obecnie pokryty jest platyną i pozwolił artyście przebić się do masowej świadomości słuchaczy.

To wszystko spowodowało ogromną ilością koncertów, miliony wyświetleń na Youtube i gigantyczną popularnością. Słuchacze musieli jednak czekać dwa lata na coś nowego od Guziora i tak, w 2020 roku, na rynek trafił album ’Pleśń’, który promowany był takimi singlami jak ’Fala’ z gościnnym udziałem Oskara ze składu PRO8L3M, ’Blueberry’ czy ’Trapstar’, który jest zmuszającą do refleksji balladą rapową. Krążek 'Pleśń’ pokrył się trzykrotną platyną i wygląda na to, że idzie po więcej.

Koncerty Guziora to podróż w refleksyjne tematy, którym wcale nie ustępują świetne hity, do których chce się bawić. Warto zobaczyć artystę na żywo, bo to co robi z tłumem, robi niesamowite wrażenie.

Przewiń do góry