Avi x Louis Villain na Sun Festival 2022!

Avi x Louis Villain to duet, który w błyskawicznym czasie, zwrócił na siebie uwagę całej branży hip-hopowej. Wszystko zaczęło się po publikacji utworu ’Jeden z anonimowych’, w którym Avi bardzo szczerze nawinął o swoim wyjściu z nałogu narkotykowego. Szczery, bardzo obrazowy klimat opisów rapera, stał się jego wizytówką, a produkcje Louisa Villaina, który często rapuje u boku kolegi, są rozpoznawalne już od pierwszych dźwięków.

Kolejnym przełomem były numery ’Moya’ oraz ’Inny niż oni’, które otworzyły artystom drogę do podpisania kontraktu z SB Maffiją. Finalnie jednak, Avi i Louis postanowili wydać swój debiutancki album własnym nakładem, jednocześnie zakładając Moya Label. Krążek ’Zbiór Pieśni Sycylijskich’, był tylko zapowiedzią trylogii, której kolejne części pojawiały się średnio co półtora roku.

W ten sposób, do pierwszego wydawnictwa, dołączyły albumy ’Spis Dzieł Sycylijskich’ oraz ’Akademia Sztuk Pięknych’. Każdy z krążków spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony słuchaczy i środowiska, zawierając takie numery jak: ’Pieta’, ’Doberman’, ’Chateau’, ’Manifest’, ’AMG’ czy ’Toast’.

Świetnie przyjęta trylogia, to nie wszystko co jest na koncie duetu. Warto wspomnieć współprace z takimi artystami jak: Pezet, RETO, Paluch, Tuzza, Filipek, Bonson czy Kaz Bałagane. Podczas koncertów Aviego i Louisa, warto zatrzymać się na chwilę i wsłuchać w teksty, które są zawsze bardzo szczere i poruszające trudne tematy. Wszystko jest oczywiście przeplatane świetnymi hitami, które słyszała już cała Polska. Obok tego duetu, nie można przejść obojętnie.

Przewiń do góry