Sun Festival 2022 – Czas na Bifor!

Kiedy wydaje nam się, że Sun Festival już nas niczym nie zaskoczy, organizatorzy ogłaszają kolejne niespodzianki! Tym razem do line-upu dołączają Przyłu, Kabe i Jan-Rapowanie. Młode strzelby polskiej sceny, które ze swoim stylem zyskały już potężne grono słuchaczy.

PRZYŁU

Kiedy „Przyjaciele czekają w domu”, my będziemy czekać na niego pod sceną, bo do line-upu festiwalu dołącza Przyłu! Szczery do bólu raper, którego ostatni album dla wielu słuchaczy stał się jedną z najciekawszych pozycji roku 2021, łączy w sobie podziemne, mixtape’owe zacięcie z komercyjnym sznytem. Przyłu słynie też ze świetnego kontaktu z fanami, dlatego wiemy, że na naszej scenie spisze się na medal!

KABE

BE BE BENG! Zróbcie miejsce, bo na scenę Sun Festival wchodzi prawdziwy King Kong! Kabe to postać, której na naszym festiwalu zabraknąć nie mogło. Świetny debiut, fenomenalne single i gościnki oraz refreny, które zna na pamięć cała Polska. Wiemy, że po czerwcowej premierze, jeszcze gorący materiał z albumu zabrzmi po prostu grubo! Bierzcie „Cały Hajs”, bo tę zabawę na pewno skończymy „Nad Ranem”

JAN-RAPOWANIE

Prosimy o zapięcie pasów i przygotowanie się do lotu, bo przed nami największy bifor w Polsce! Jan-Rapowanie już otrzymał „Klucze do miasta”, więc teraz czas na klucze Sun Festivalu! Często pytaliście nas o ten koncert, od początku wiedzieliśmy, że nie może go u nas zabraknąć!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry