Sun Festival 2022 – Trapowa odsłona największego festiwalu tego lata

Trap w trzech aktach, czyli Miszel, Białas i White 2115 to kolejni artyści, których zobaczymy na scenach Sun Festival w Kołobrzegu. Organizatorzy nie zwalniają tempa, serwując nam kolejne świetne ogłoszenia.

MISZEL

Miszel to wciąż świeża twarz na scenie, ale jego wielomilionowe wyświetlenia i opinie o ostatnim albumie nie pozostawiają złudzeń – zostanie tu na dłużej! Charakterystyczna maska, flow i świetna produkcja to tylko kilka a elementów, które sprawiają, że nie może go zabraknąć na największym festiwalu tego lata w Polsce.

BIAŁAS

Skoro chciał być jak Skepta, to nie może go zabraknąć obok Skepty na Sun Festival! W końcu możemy powiedzieć to głośno! Białas zagra w Kołobrzegu. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, którego każdy album sprzedaje się znakomicie na słonecznej scenie zagra swoje największe przeboje. Zróbmy taki hałas, by usłyszała go ze sceny Zosia, czyli córka rapera, której poświęcił swój ostatni singiel.

WHITE 2115

Jedni marzą o tym, by być rockstar, a on po prostu to zrobił! W lipcu Kołobrzeg zmieni się w prawdziwą Californię, kiedy usłyszymy ze sceny największe przeboje White2115! Raper będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo, więc wiemy, że świeża setlista rozbuja publiczność pod sceną na maksa!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry