Sun Festival 2022 – Jest Oki! Jest Kukon! Jest Pro8l3m!

Nie zwalniamy tempa. Po świetnym odbiorze ostatnich ogłoszeń, w tym naszych zagranicznych headlinerów czas na najgorętsze postacie na polskiej scenie, które są na ustach wszystkich fanów rodzimego rapu. Do naszej układanki dołączają Oki, Kukon i Pro8l3m!

OKI

UwUwaga Jeżyk! Jeśli jeszcze nie znacie tańca z najnowszego hitu OKI to koniecznie zacznijcie nadrabiać, bo już w lipcu zrobimy pogo w Kołobrzegu! Ogłaszaliśmy już, że na naszej scenie zagra OIO, ale nie może zabraknąć też solowego koncertu! 474747 do zobaczenia! Oskar na pewno rozgrzeje publikę pod sceną, a wiemy, że jako kontakt z fanami to coś wyjątkowego.

KUKON

Która jest u Was? W metaverse jest 4 rano. Nieważne, w jakiej strefie czasowej jesteście, to muzyka Kukona na pewno jest już Wam znana. Jego najnowszy album „Rough’n’gentle” to eksperymentalna wycieczka do futurystycznej krainy pełnej emocji, która rozgrzeje scenę w Kołobrzegu na koniec lipca! Na Sun Festival rozkwitną ogrody, a my poczujemy na żywo charyzmę rapera, który na scenę wskoczył niczym Batman na dachy Gotham!

PRO8L3M

Dwa słowa: ART BRUT! I nie musimy mówić nic więcej. Na scene Sun Festival wjeżdża Pro8l3m, a Oskar i Steez już zapowiadają, że to show będzie hitem festiwalu!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry