Serwujemy eklektyczne menu w trzech odsłonach

Dzisiejszy zestaw ogłoszeń to definicja słowa eklektyczny. Margaret, która od popowej gwiazdy przerodziła się w pełnoprawną rapową artystkę, Diho Raz znany ze charyzmy i linijek, które pamięta każdy i Gibbs, czyli producent, raper, wokalista, który w zeszłym roku wydał aż 3 albumy. Teraz wszyscy zagrają na scenie Sun Festival w Kołobrzegu.

Margaret

Sun Festival to miejsce, w którym pokażemy Wam hip-hop we wszystkich odsłonach. Dlatego nadszedł czas na kolejną kobietę w naszym line-upie. Margaret przeszła drogę od popowej kariery do mocnego wejścia w hip-hopową stylistkę. Już na ostatnim albumie pokazała, że rapowy pazur i gościnne udziały najgorętszych postaci tworzą mieszankę wybuchową. Teraz zobaczymy ten wybuch na scenie w Kołobrzegu.

Diho

Diho Raz, Diho, Diho Orangutan. Wiele ksywek i wielka charyzma, która ma swoich fanów w całej Polsce. Kiedyś hypeman, dzisiaj solowa bomba, którą odpalimy na scenie w Kołobrzegu. Przedłużamy ten karnawał!

Gibbs

Napiszemy to czarno na białym. W naszym line-upie witamy Gibbsa, dla którego rok 2021 był potężnym przełomem w karierze. Mateusz zawsze słynął ze świetnych bitów, które słyszeć mogliśmy na płytach wielu czołowych artystów, ale ostatni rok przyniósł aż 3 projekty, które pokazały jego wokalne i rapowe umiejętności. „Połączenia” z Opałen, „Hample” z Favstem, a na koniec solowy album, to pozycje, które zajmowały miejsca w każdym rankingu. To właśnie dlatego trwająca trasa koncertowa przyciąga tłumy. Nic dziwnego, bo materiał na żywo broni się po prostu świetnie. W lipcu przekonamy się o tym w Kołobrzegu.

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry