Flow, bity, charyzma – kolejni artyści dołączają do line-up Sun Festival

Nie zatrzymujemy się i wracamy z kolejnymi ogłoszeniami! Tym razem do line-up festiwalu dołącza trzech raperów, których flow i głosów nie można pomylić z nikim innym na scenie. Trzy zupełnie różne style, które łączy wyjątkowa świeżość i charyzma. Panie i Panowie – Catchup, Zdechły Osa i Otsochodzi zagrają na scenie Sun Festival w Kołobrzegu.

CATCHUP

Jeśli na scenę z buta wchodzisz gościnnymi zwrotkami u Taco Hemingwaya, a na Twoim albumie meldują się m.in.: Kaz Bałagane, Young Igi czy schafter to fani wiedzą, że solowy album będzie ogniem! Na słonecznej scenie Sun Festival melduje się Catchup, który jak nikt inny wie jak połączyć na scenie oryginalny styl rapowania, świetną produkcję i wielką charyzmę. To co, czekamy na lipcowe perypetie w Kołobrzegu?

ZDECHŁY OSA

Nosił bandanę nim maski były modne, a o tym co sprzedał, wie każdy jego fan. Wiecie o kim mowa? To oczywiście Zdechły Osa, dla którego pojęcia wejścia z buta to po prostu mały krok chodnikiem w drodze do studio na nagranie kolejnego singla. Teraz czas, by wszedł z buta na scenę Sun Festival w Kołobrzegu.

OTSOCHODZI

Gadają, że dobry chłopak i ciężko się z tym nie zgodzić! Slam, Nowy Kolor czy 2011 to płyty, które już wpisały się w historię polskiego rapu, a każda z nich pokazała supełnie nowe oblicze Otsochodzi. Już ogłaszaliśmy, że na scenie Sun Festival zagra OIO, ale nie może też zabraknąć solowego koncertu Młodego Jana. Dlatego już wiemy, co ma w planach – zagrać na słonecznej scenie Sun Festival w Kołobrzegu.

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry