Sun Festival 2022 – Scena spacerange, czyli kosmiczny zestaw artystów na największym festiwalu hip-hopowym w Polsce!

Sun Festival po raz kolejny pokazuje, że na trzech scenach zobaczymy najgorętsze występy tego lata! W piątek jedną z nich przejmie spacerange w jedynym w swoim rodzaju showcase. Tego dnia na scenie wystąpią m.in. Borixon, Reto, Kizo oraz pozostali reprezentacji labelu, a do tego tajemniczy goście zaproszeni przez artystów.

Majkel Buszu

Jako pierwszy na pokładzie statku spacerange melduje się Majkel Buszu. Dla starszych fanów rapu jest to postać, którą pamiętają z czasów Lucky Dice i kawałków z m.in. VNM, Małolatem, Kajmanem, czy… Borixonem. Teraz po latach ciszy jego historia zatacza koło w nowym, świeżym stylu i jako najświeższy członek spacerange odpali rakietę na scenie w Kołobrzegu.

olszakumpel

Statek spacerange nie mógłby wystartować bez olszakumpel, który do ekipy chillwagonu wbił się z buta, dzięki akcji #chillwagonchallenge, a jego solowy album „KUMPEL” umocnił jego pozycję nie tylko w ekipie, ale też na polskiej scenie. Fani uwielbiają go za bliskość, rozmowy i świetny kontakt. Teraz czas, abyśmy zapamiętali go jeszcze mocniej po świetnym koncercie w Kołobrzegu.

ZetHa

Skład rejsu statkiem spacerange uzupełnia ZetHa, a wiemy, że bez reprezentanta Kielc żadna podróż nie byłaby pełna. ZetHa to nie tylko świetny solowy artysta, ale też postać, która doskonale radzi sobie w projektach z innymi arystami. Jego projekty z Qrym i ostatni, zaskakujący projekt z Reto pokazują, że to dopiero początek długiego rejsu. W lipcu przekonamy się o tym w Kołobrzegu. BON APPETIT!

Qry

Wielkie sny, które wyszły z małego miasta doprowadziły go na pokład spacerange. W ciągu zaledwie 4 lat pokazał się z najróżniejszych stron i stylistyki, dzięki czemu mogliśmy go usłyszeć nie tylko na projektach spod szyldu spacerange/chillwagon, ale też na płytach chociażby Tymka, Pawbeatsa czy Czarnego HiFi, gdzie pokazywał swój talent, który sprawia, że słuchacze go uwielbiają. Qry zagra na scenie w Kołobrzegu, a my już nie możemy się doczekać startu tej rakiety.

Reto

Żaden rejs nie może się odbyć bez Bossmana, a w tej roli nikt nie czuje się tak dobrze jak Reto! Tego członka spacerange dosłownie nie musimy przedstawiać, bo ma na koncie złote i platynowe wyróżnienia, a do tego był obecny na płytach wielu postaci z czołówki sceny! Teraz na scenie w Kołobrzegu usłyszymy największe z jego przebojów, które? Może powiedzcie nam w komentarzach, które lubicie najbardziej.

Kizo

Na pokład rejsu spacerange wchodzi Kizo, by sprawić, aby cała podróż stała pod znakiem sukcesu. Teraz wiemy już, że nie straszny nam żaden huragan, bo ten największy przejmie scenę w Kołobrzegu! Gotowi na lot? Świetnie! Zacznijcie już robić formę!

Borixon

Borygo, Rekin, Ojciec chillwagonu – ma wiele imion ale tej postaci przedstawiać Wam nie trzeba. Od niemal trzech dekad w branży, a najnowsza płyta MMA udowadnia, że Borixon nigdzie się stąd nie wybiera. Kapitan spacerange jest gotowy do rejsu, a my razem z nim.

Chillwagon

Skoro zebraliśmy już skład naszego rejsu, nie możemy przepuścić okazji, by zobaczyć wszystkich na jednej scenie! Zwieńczeniem wieczoru na scenie spacerange będzie wyjątkowy koncert, gdzie zagrają razem Majkel Buszu, olszakumpel, ZetHa, Qry, Reto, Kizo, Borixon i… tajemniczy goście, którzy zostaną zaproszeni na pokład. Scena w Kołobrzegu tego wieczoru poleci w kosmos!

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Podczele

Termin: 29-31 lipca 2022

Line-up: https://sunfestival.pl/artists/

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Przewiń do góry