SUN FESTIVAL 2022

Sun Festival 2022, to nowa impreza na koncertowej mapie Polski i wiele wskazuje na to, że lada moment, wszyscy będą mówić o tej imprezie. Topowi artyści, strefa gamingowa, strefa mody, a w niej niezależne marki odzieżowe. To tylko kilka atrakcji, jakie planują organizatorzy.

Sun Festival 2022 to nowy wymiar festiwalu, na koncertowej mapie polski. Jak zapowiadają organizatorzy, to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, nad samym morzem. Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacje?

W dniach 29-31 lipca 2022, miejsce imprezy będzie posiadało kilka scen, na których pojawią się topowi artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze, ciesząc się latem.

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się tez Strefa Mody, w której ucestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.

Oferta noclegowa Sun Festival 2022 będzie podzielona na 3 strefy, różniące się od siebie standardem. Warto zaznaczyć, że wszystkie strefy będą miały niezależne zaplecza sanitarne oraz zaplecza chilloutowe.

Przewiń do góry