Żabson dołącza do składu

Żabson to jedna z najpopularniejszych postaci młodego pokolenia, która ma realny wpływ na gusta młodych odbiorców. Raper, autor tekstów i z pewnością, nietuzinkowa osobowość, zadebiutował w 2015 roku krążkiem ’NieKumam’, by rok później udostępnić EP-kę 'Passion Fruits’. To wszystko było tylko rozgrzewką, przed premierą albumu 'To ziomal, który trafił na rynek w 2018 roku i szybko znalazł się na 3. miejscu OliS-u.

Chwilę później pojawiła się Epka ’Trapollo’, która bardzo mocno ugruntowała pozycję artysty na rynku. W 2019 roku fani otrzymali krążek 'Internaziomal’, który stał się z miejsca hitem.

Stylówka Żabson inspiruje, on sam wyznacza nowe trendy i śmiało można powiedzieć, że idą za nim tłumy. Młody raper jest jedną z najważniejszych artystów młodego pokolenia, wyznaczając trendy, jednocześnie, niczego sobie nie narzucając, działając w swoim tempie.

Koncerty Żabsona i jego ekipy to prawdziwy wulkan energii, który porywa do tańca wszystkich zgromadzonych pod sceną. Czy da się stać w miejscu na jego koncercie? To raczej pytanie retoryczne i lepiej założyć wygodne buty do tańca.

Przewiń do góry